tr

Zeytinburnu Nakliyat

08.07.2019
342

ZEYTİNBURNU NAKLİYAT

Zeytinburnu Nakliyat hizmetleri sektöründe 17 yıldır hizmet veren Nar Nakliyat firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Zeytinburnu nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Nar nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikalarımızdadır. Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Müşteri ayrımı yapmaksızın, her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz

Zeytinburnu nakliyat bölgesinde nakliyat ve taşımacılık alanında köklü firmalar arasında yer almaktayız. Zeytinburnu nakliye firmamız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Nar nakliyat Firmamızın Zeytinburnu taşımacılık da en üst sıraya taşıdıkları kurallar güven ve kaliteli hizmette ve siz değerli müşterilerimiz için çalışıp çabalayarak en güvenli ve en kaliteli hizmet sunan firma olmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Sizde Zeytinburnu nakliyat firmasından memnunsanız ne mutlu bize.

Nar nakliye firmamız ambalajlama ve paketleme işini güvenli ve oldukça kaliteli yapıyor ve ayrıca bu işten yeterince indirim yapıyor. Sizlerin malzemelerini ve eşyalarınızı ambalajlayıp paketleyip arabaya bindirip istediğiniz yere götürürken herhangi kırık çıkık, çizilme veya bükülme olmadan sizlere ulaştırıyoruz. siz müşterilerimize kaliteli sunduğumuzdan ve sizlerin bizim firmamızdan memnuniyet duyduğunuzda çok mutlu oluyoruz. Ayrıca her zaman  7/24 hizmetinizdeyiz. Bizler her zaman ne olursa olsun yük taşıma olsun eşya taşıma olsun sürekli bütçeye uygun indirim yapmaktayız. Bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

kamyonet nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Zeytinburnu nar nakliyat firmamız ofis taşımacılık da en iyi çözümlerle kaliteli sizlere sunuyor. Nar nakliye firmamızın geçmiş günümüzden gelen ofis nakliyat tecrübesiyle ve yıllardır bu işlerde çalışmaktadır. Uzman olan kadrosuyla ofis nakliye işinde sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmakta ve sunmaya da devam ediyor. Üstelik İşlerinde tecrübeli olan kadromuz ve geçmiş günümüzden gelen uzmanlığımız ile etiler semtinde ofis taşımacılığı  hizmetimizden yararlanmak için hemen sitemizdeki İletişim Kısmından bizi arayarak faydalanabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için geçerlidir. Firmamız şirketlerde, fabrikalarda veya kurumsal alanlarda bulunan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri ise sadece teknolojik araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. Zeytinburnu ofis taşıma personelleri, deri koltuklar başta olmak üzere bürolarda bulunan tüm mobilyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Yine söküm ve montaj uygulamaları sırasında da eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca ofis taşımacılığı firmamız taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamak için sigortalı nakliye desteği sunmaktadır Yeni tüm eşyalar anlaşmalı kasko şirketleri tarafından sigortalanmakta ve müşterilerimize teminat verilmektedir.

yük ve eşya taşıma

  Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu nakliyat firmamız, evden eve nakliyat hizmetini 1995 yılından beri kadromuz oldukça uzmanlaşmıştır. Bizler Zeytinburnu nakliyeciler olarak her zaman işimizi titiz bir şekilde yapmaktayız. Özellikle Zeytinburnu evden eve nakliyatta malzemelerinizi ambalajlayıp paketleyip arabamıza bindirip zararsız şekilde istediğiniz konuma götürüyoruz. Ve sizde işimizden memnun olduysanız ne mutlu nar nakliyat firmasına. Zeytinburnu ilçesi en büyük nüfuslu il içindeki ilçedir. Bu yüzden müşterilerinde evden eve hizmetine ihtiyaç duyarlar. Bu sayede bir çok evden eve taşımacılık firması vardır. İyileri olduğu gibi de kötüleri vardır. Bu yüzden evden eve taşımacılık hizmetini güvenli yapan firma bulmakta zordur. Kısacası biz nar nakliyat firması olarak sizlere güvenli, titiz, ve disiplinle hizmetini yapmaktadır. 

Taşınma işi çoğu insanın gözünü korkutan bir iştir. Taşınma sürecinde eşyaların toplanması, kutulara yerleştirilmesi, sonradan lazım olacak eşyanın hangi kutuda olduğunun bilinmemesi gibi pek çok karışıklıklar içerir. Bu nedenle taşınma işiniz varsa çok fazla ertelemeden bir an önce gerçekleştirmeniz gerekir. Taşınma işini sizde aceleye getirmek istiyor lakin taşınma işi için aradığınız nitelikte elemen bulamıyor olabilirsiniz. Artık iletişim çağında yaşadığımız için istediğiniz hizmete bir tık kadar uzakta olduğunuzu unutmayın. Her türlü hizmet için açılmış siteler olduğu gibi evden eve nakliyat işi için de açılmış siteler mevcuttur.

Zeytinburnu nakliyat

Kamyonet Taşımacılık

Kamyonet nakliye firmasıyız. Nar nakliyat uzun yıllar tecrübesi ile 81 ilde en kaliteli hizmeti vermektedir. Bizler kamyonet taşımacılıkta her zaman gelişmiş bir firmayız. Her zaman ekonomik, indirimli fiyatlar vermekteyiz. Küçük, büyük, açık kapalı her türden kamyonet araçlarımız mevcuttur. Şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimizde vardır. Nar nakliyat her zaman daha da gelişmeye açıktır. Bunun nedeni en iyi kaliteli bir nakliye hizmeti vermemizdir. Firmamız işinin yanında müşterilerine verdiği hizmet ile onların gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Sizlerin de bu hizmetten yararlanmasını emin olun ki çok isteriz. Eğer ki istiyorsanız hemen firmamızın iletişim kısmından arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye firmalarının asli görevi, müşteriye taşınma sürecinde en doğru ve güvenli hizmeti sunmaktır. Müşterilerin ürünleri özenle paketlenmeli, taşınmalı, de-monte edilecek mobilyalar hazırlanmalıdır. Gerekirse taşınılan yerde, dekorasyona uygun şekilde monte edilerek müşteriye teslim edilmelidir. Tüm bu hizmetlerin öncesinde ekspertiz tarafımızdan adresinize gönderilir ve taşınması planlanan eşyalar raporlanır. Bu hizmetin en önemli amaçlarından biri de ihtiyaçların belirlenmesidir. Kamyonet nakliye için nasıl bir araca ihtiyacınız olduğu tarafımızca belirlenir ve buna uygun hizmet sağlanır. Örneğin görece az eşya varsa küçük kamyonet, eşya biraz daha fazlaysa orta boy kamyonet ve belki de çok eşya taşınacaksa büyük bir kamyonet hizmet verilecek adrese gönderilir.

kamyonet nakliye

Müşteri Memnuniyeti

Fert Nar nakliyat firması olarak işimizi korunaklı yapmaktayız ki her zaman müşteri memnuniyeti olsun. Bizler firmamızda ucuz nakliyat bulundurmaktayız ki müşterilerimiz sıkıntıya girmesin diye. Bizler her zaman ne yaparsak yapalım sürekli müşterilerimizi düşünürüz. Onların sıkıntı çekmemesi için bütçeye uygun indirim yapmaktayız. Hem şehir içi nakliyat olsun hem şehirler arası nakliyat olsun sürekli titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Ayrıca her zaman devamlı müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Sizlerde bizlerin yaptığı bu kaliteli ve nezih hizmetimizden istifade etmek isterseniz mutlaka. Nar kamyonet nakliyat firmasına iletişim kısmından 7/24 her zaman her yerde ulaşabilirsiniz. Her zaman işimizin en iyisi yapmaya çalışırız.

Diğer Firmamız: Varlılar Nakliyat

Ziyaretçi Yorumları (3)

  Whatsapp
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın