tr

Yeşilköy Nakliyat

30.07.2019
201

YEŞİLKÖY NAKLİYAT

Yeşilköy nakliyat firmamız 2004 yılından bu yana değerli müşterilerimize hizmet vermektedir . Ayrıca verdiğimiz hizmetle müşterilerini memnun etmektedir. Nar nakliyat firmamız İstanbul ‘da bir çok ilçede hizmet vermektedir ve hizmet verdiği ilçeler arasına Yeşiköy’e de artık hizmet vermektedir. Nar nakliyat firmamız %100 kaliteli ve titiz çalışmaktadır. Personellerimiz ise itinayla çalışmaktadır taşınan eşyalara zarar gelmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Nar nakliyat firmamız  değerli müşterilerimize kolaylık olsun diye birde  %20 indirim yapmaktadır. Eğer bu indirimden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim butonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hep te dediğimiz gibi en başta ve en önem verdiğimiz kurallar güven ve kaliteli hizmettir. Bizim görevimiz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Bundan dolayı bunlar sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. İşlerimizde mesela evden eve nakliyat, Ambalajlama paketleme, ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde işimizi yaparken malzemelerinize ve eşyalarınıza itinalı bir şekilde hiç bir zarar gelmeden işimizi bitiriyoruz. Hatta istediğiniz konuma götürüyoruz. İşte dediğimiz gibi bunlar sayesinde tercih ediliyoruz ve müşteri memnuniyetini kazanıyoruz…

Yeşilköy nakliyat

Ambalajlama ve Paketleme

Yeşilköy nakliyat firmamız 2004 yılından bu yana nakliyat hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında evden eve nakliyat, ambar nakliyat ambalajlama ve paketleme de vardır. Ambalajlama ve paketleme yapmanın ne kadar  özen ve hijyen gerektiren bir taşımacılık olduğu bilinmektedir. Eşyalarınız taşınmaktayken kimse eşyalarına zarar eşyalarına gelmesini istemez. Güvenerek teslim ettiği eşyalarını aynı şekilde kırık olmadan nakliyat firmasından aynı şekilde geri teslim almak ister. Nakliye firmaları da hijyenik, güvenli ve  kaliteli hizmet sunabilmek için ambalajlama ve paketleme hizmeti verir iken taşımacılığa oldukça önem vermesi gerekmektedir. Nar nakliyat ambalajlama ve paketlemenin ne kadar önemli olma sebebini herkes gayet iyi biliyor. Bu neden ile  kullandığı ambalajlama malzemelerini özenle seçiyor ve personellerini paketleme konusunda iyice profesyonelleştiriyor. Eğer ki sizlerde çok iyi bir şekilde ambalajlama ve paketleme hizmeti veren bir nakliye şirketi arıyorsanız. Bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Onlarca nakliye firması arasından sıyrılıp en iyi konuma gelmekteyiz. Nar nakliyat firmamız müşterilerinin eşyalarına önem vermekte ve korumaktadır.

Diğer firmamız: Varlılar Nakliyat 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın