tr

Topkapı Nakliyat

17.07.2019
243

TOPKAPI NAKLİYAT

Güvenli kaliteli ve işini itinayla yapan bir nakliyat firması bulmak zordur. Bizler Topkapı nakliyat firmamız bu sorunu kapatıp siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz. İşlerimizi hep en iyi şekilde yapıyoruz bunun nedeni ise değerli müşterilerimize güzel ve sorunsuz hizmet sunalım diye. Topkapı nakliye tüm taşımacılık hizmetlerini, kendi araçlarımız ile sağlamaktayız. Haftanın 7 günü sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktadır ve sağlamaya da devam etmektedir. Firmamız 2004 yılından bu yana tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti Topkapı kamyonet nakliyat olarak sunmaktayız. Bizler Nar nakliyat zararsız bir şekilde işlemini gerçekleştirmekte ve sizleri gülümsetecek bir nakliye hizmeti vermektedir.

Bizler Nar Nakliyat firması olarak kurulduğumuz zamandan beri yaptığımız her işin arkasında duran bir işletme olmaya gayret göstermekteyiz. Her nakliyat işi yapan firma maalesef ki işinde aynı özeni ve titizlik göstermemektedir.

Her firmanın kalitesi birbiri ile denk değildir. Piyasada çok fazla nakliyat ile malzemelerini taşıtmış ve daha sonra mağdur olmuş insanlar bulunmaktadır. Bu mağduriyetin sebebi genelde eşyalarının kırılmasından, ezilmesinden, ıslanmasından ya da eşyaların yerine geç teslim edilmesinden kaynaklandığı dile getirilmektedir.

Bazı firmaların nakliyat işinde başarısız olmalarının tabi ki çeşitli sebepleri vardır. Bunlardan bir tanesi nakliye işi yapan personelin deneyimsiz olmasıdır. Diğer bir neden de şirketin işini planlamadan ve personeline sistematik bir tablo çizmeden tabiri caiz ise pat diye bu işe girişmeleridir.

Nakliyat işinde tek önem verilmesi gereken nokta sadece eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma işi değildir. Dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Toplama personel ile bu işe girişmek iki taraflı mağduriyetlerin yaşanmasına neden olabilmektedir.

Topkapı nakliyat

Evden Eve Nakliye İşlemi

Evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma işleminde öncelik araba seçimidir. Müşteri arar ve evin eşyasına göre araç ister bizlerde ön hazırlığımızı yaparız. Ondan sonra ise ambalajlama ve paketlemedir. Ambalajlama veya paketleme deyince akla gelen isimlerden biri malzemedir. Kalitesiz veya kaliteli. Bizler her zaman kaliteli malzemelerimiz ile işimize bakarız.

En sonu ise araca bindirmek ve gideceğiniz konuma götürmektir. Bizler eşyaları araca bindirirken titizlikle bindirmekteyiz. Bunun sayesinde eşyalar hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Bindirdikten sonra uzman şoförlerimiz ile gideceğiniz adrese bırakmaktır. Firmamız Nar nakliyatın bir evden eve çalışması böyle kaliteli ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Sizlerde evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizlere ulaşarak, hayatınıza daha iyi yenilikler getireceğiz, getirmeye de devam edeceğiz.

kamyonet nakliyat

Kamyonet Nakliyat

Biz Topkapı nakliyat firmasının asıl görevi, taşınma sürecinde müşteriye en kaliteli ve en güvenli hizmeti sağlamaktır. Müşterilerin eşyaları titizce gerekirse en kaliteli malzemeler ile paketlenmelidir. Ayrıca usta marangoz ile söküp yeniden takmaktayız. Üstelik en iyi hizmeti de vermekteyiz. Nakliyat hizmetinin en önemli unsurlarından biri ise önceden hazırlık görmektir. Kamyonet nakliyat için nasıl bir yüke nasıl bir araç ihtiyaç duyduğunuz belirlenir ve bizlerde ona göre hazırlığımızı görmekteyiz. Örneğin az eşya var ise küçük kamyonet getiririz. Siz yeter ki bir tıklama ile bizlere ulaşın. Kahvenizi alıp sırtınızı koltuğa dayatın. Gerisini Nar nakliyata bırakın. 

şehirler-arası-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Nar Nakliyat firmamız, 81 ilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan olan Topkapı Nakliyat firmamız, işini profesyonellikle ve son teknoloji ürünleriyle yapmaktadır. Daha çok kuru yük nakliyatı konusunda kendini geliştirmiş olan ve çağa ayak uydurduğumuz gibi müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayız.

Özellikle şehirler arası nakliyat yapan kuruluşumuz bu işi zahmetli ve profesyonellik gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olması gerektiğini bilir. Bu sebeple karşılaşılacak bir çok aksilik ve aksama için kendini önceden hazırlıklı olarak nitelendirmeye devam etmektedir. Nakliyat esnasında yaşanacak çeşitli etkenlerden korunmanız için tecrübeli ekibimiz daima sizleri yönlendirecek ve bu doğrultuda hareket etmenizi sağlamak adına elinden geleni yapacaklardır.

Şehirler arası nakliyat esnasında yükünüzün başına bir şey gelmeyeceğini sözlü olarak temin etmekteyiz. İtina ile yükünüzü bir şehirden diğerine taşıma işlemini gerçekleştirirken her anın da planını önceden belirleyip hemen ardından uygulamaya koyulmaktayız. Her ne şartta olursa olsun yükünüze gereken özveriyi ve özeni göstermeyi kendimize görev edindik ve göstereceğiz.

Nakliye talep etmeniz durumunda operasyon merkezimizden ekip arkadaşlarımız sizleri iletişim numaranızdan arayacaktır. Operasyonun detayları ile ilgili bilgi aldıktan sonra bir planlama çalışması gerçekleştirecektir. Bu aşama da sorulacak sorulara oldukça detaylı ve soru işaretlerine yer bırakmadan muamma da hissettirmeden bilgi vermeniz işinizin doğru planlanması açısından oldukça önemlidir.

Planlamanın hemen ardından ekip arkadaşlarımız sizlere ulaşacak ve fiyat bilgisi verecektir. Yükün cinsine ve ağırlığına bağlı olarak kaç adet aracın veya uygun olan araçların ayarlanması ile zaman planlanması yapılır. Gerekli personel sayısı ve araç sayısını belirledikten sonra nakliyat gününde ekibin gerekli noktalara iletilmesi sağlanır.

Ambar nakliyat

Topkapı ambar nakliyat hizmeti 17 senedir bu araçlarla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında hizmet vermekteyiz. Bu Topkapı nakliyat sektörüne yıllarımızı vermiş bulunuyoruz. Topkapı nakliyat sektörüne yıllarını vermiş Nar nakliyat firmamız yük taşımasında  adeta  çınarlaşmış bir firmadır. Ayrıca kök salmış nakliyat firması olarak Nar ambar nakliyat işini resmen bir meslek haline getirmiştir.

Hatta Nar nakliyat firmamız işini severek ve isteyerek yapan usta personel yoldaşlarıyla yoluna devam eden Topkapı nakliyat işine kaliteli taşımacılık yaparak devam etmektedir. Hatta Nar nakliyat firmamız işini zaman geçtikçe modern nakliyat taşımacılığına ayak uydurmaktadır. Nar nakliyat firması olarak yıllarımızı verdiğimiz bu Topkapı nakliyeciler sektörüne emek vermekteyiz. Ayrıca işimizin en iyisini yapmaktayız. Sizlere layık olan taşımacılık hizmetini her zaman elimizden geldiği kadar yapmaktayız. Kesinlikle aynı zamanda bu kaliteli işimize devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti 

Nar nakliyat firması olarak bizler her zaman müşteri memnuniyetine dikkat etmekteyiz. Bizler yük taşıma ve eşya taşıma işlemi yapmaktayız. Sayın müşterilerimize bu yaptığımız taşıma işlemlerinde ucuz nakliyat fırsatı da vermekteyiz. Kesinlikle Topkapı nakliyat firması olarak verdiğimiz bu hizmetle müşterilerimizin gönüllerini de almasını biliriz. İşimizi en kabiliyetli bir biçimde yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle ayrıca bir çok memnuniyet toplamaktayız. Bizlerin verdiği bu ucuz nakliyat ve kaliteli nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka iletişim kısmından bizlere ulaşınız.

Hizmet verdiğimiz diğer ilçeler;

Hadımköy Nakliyat

Zeytinburnu Nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın