tr

Şişli Nakliyat

08.08.2019
57

HŞİŞLİ NAKLİYAT     

Şişli ve kontekst bölgelerinde nakliyat ihtimamı veren firmamız Şişli nakliyat sizlere oranlı – iktisadi sunmaktadır. Evden Eve nakliyat firma arasında, Şişli evden eve taşımacılık, yük nakliyat, ofis, büro, kamyonet nakliyat, hastane, fabrika, liman parça eşya taşımacılığında her daim kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizler için kendi bünyesinde işlettiği elemanlarını her gün kaliteli ve profesyonel nakliyat ihtimamı için denetlemektedir. Şişli nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli hizmet  sunmak için her zaman kendi bünyesinde yenileme yapmaktayız.

 

Nar nakliye ve taşımacılık hizmetinde istediğiniz boyutta (açık-kapalı, kamyonet,10 teker, kırkayak, tır) türü vasıtalarımızla sizlere 7/24 ihtimam sunmaktayız. Nar  nakliyat firması olarak taşıtmak istediğiniz mahsullerin boyut ve ağırlığını sizlerden öğrenmekteyiz ve  malzemenin nereden alınacağı ve teslim edilebileceğini yere göre oranlı, iktisadi, ehven fiyatlar çıkartmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde biliyorsunuz ki şişli bölgesinde bir den çok taşımacılık firması bulunan ve sizler için biz nar nakliyat şirketimiz filomuzdaki vasıtalarımız en geç 40 dakika içerisinde istediğiniz konuma yönlendirilmektedir.


şişli nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Şişli Nar evden eve nakliyat ile eşyalarınız istediğiniz konuma itimatla transfer ediliyor. Eşyalarınızın mazarrat göreceği muhatara veya nakliye sırasında eşyanızın bayağı olması sizin için problem olmasın. Çünkü bizim için eşyaların alıngan olması, molibden olması, yeni olması veya çok olması problem değil. Menfi aksine yeni eşyalarınız hiç dizayn olmadan yeni evinizde konumunu alsın. En molibden eşyalarınız stabil istediğiniz konuma taşınsın. Ne kadar bayağı olursa olsun bizim için sorun değil. Bu işte çabası, deneyimini ve tecrübesi ile bütün personellerimizle ile beraberinde omuzlarınızdaki yükleri hafifletmeye geliyoruz. Taşınması gerekli olan insanları belki de yeni konumu temin etmekten çok taşınmak muhatara.Yeni bir yere tayin edildiniz, yeni bir konut aldınız, çocuğunuzun mektebinize yakın bir konuma gitmek istiyorsunuz, yurdunuza dönüyor ya da yurdunuzdan ayrılıyorsunuz, yeni bir büro açıyorsunuz, ya da yeni bir iş ile beraberinde yaşadığınız konut ve ya bürodan taşınmak zorundaysanız sizde sadece yeni bir yere nakliyenin heyecanı olsun.

 

Çünkü Şişli evden eve nakliye ,ambar taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve benzeri gibi taşımacılık alaları bizim işimiz bizlere güvenebilirsiniz. İşlerimizde daima kaliteli malzeme kullanmaktayız. Bunun nedeni ise eşyaları sıkıntısız bir şekilde paketlemek ve hiçbir zararın olmaması. Olmasını da kimse istemez. Bizler müşterilerimizin isteklerini bir bir yaparak Türkiye de köklü firmalar arasına girmeyi başarmaktayız. Her zaman işimizi yapmadan önce disiplinli şekilde önce aracımızı sonra malzemelerimizi kadromuzla birlikte yarım saat içerisinde varmaktayız. Vardıktan sonra ise profesyonel ekibimiz ile titiz bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. En son titiz bir biçimde bindirerek yeni evinize ulaştırmaktayız.

                  silivri nakliyat

Ambalajlama Ve Paketleme

Ambalajlama ve paketleme hizmetinin en önemli kısmıdır. Eşyalarınızın kırık çıkık veya çizik olmaması bizim içinde çok önemlidir. Ayrıca ambalajlama gereği seçimi ve ambalajlama & paketleme şekli eksperimizin evinizde yaptığı inceleme sonucu belirlenir. Eşyalarınızın duyarlılığına göre ayırmaktayız. Bununla birlikte sizlerde Şişli Nar nakliye firmasını  seçebilirsiniz. Tecrübeli firmamız ve uzman kadromuz ile  evinize gelerek paketleme işlemini en kısa zamanda kolayca gerçekleştirir. Demonte olabilen eşyalarınızı demonte etmekteyiz ve kaliteli malzemelerimizle paketlemekteyiz. Ambalajlama paketleme işleminde karton, koli, naylon, kraft , streç ve ambalaj kağıdı gibi malzemeler kullanmaktayız. Eşyalarınıza en iyi paketleme işlemini uygulamaktadır.

mobilya taşımacılığı

Şişli Sigortalı Taşımacılık

 Şişli Nar nakliye firmamız birçok konuda en iyi şekilde hizmet sunumu gerçekleştiriliyor. Hatta her şeyden önemlisi profesyonel ve  uzman kadroyla çalışan Nar nakliyat firmamız. Bu sürede eşya güvenliğini iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Eşyaların güvenli şekilde taşınması için her zaman kendimizi dikkate alarak çalışıyoruz. Güvence kapsamında sigorta uygulaması son derece itinayla ve titizlikle yerine getirilen bir uygulamadır. Sigorta kapsamında olan eşyalarınız veya malzemeleriniz tüm taşınma sürecinde nar nakliye firmamız tarafından güvenceye alınmaktadır.

Diğer şirketimiz: Varlılar Nakliyat   

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın