tr

Şişli Nakliyat

08.08.2019
212

ŞİŞLİ NAKLİYAT     

Şişli nakliyat ve evden eve nakliyat firmalarında kurumsal olan firmamız Şişli Nakliyat olarak sektöre dev adımlarla geliyoruz. Ayrıca sigortalı taşımacılık ile kurumsal bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz . Nakliyat firmaları ile evden eve taşımacılık işlemleri daha pratik ve kolay Şişli nakliyat firmalarında kurumsal evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Şişli nakliyat firmaları arasında yenilikçi ve profesyonel hizmetlerle size bir telefon kadar yakınız. Nakliyat hizmetleri İstanbul’ da ofisimizde siz değerli Şişli halkına hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz

Şişli ve kontekst bölgelerinde nakliyat ihtimamı veren firmamız Şişli nakliyat sizlere oranlı – iktisadi sunmaktadır. Üstelik evden eve nakliyat firmalar arasında, Şişli evden eve taşımacılık, yük nakliyat, ofis, büro, kamyonet nakliyat, hastane, fabrika, liman parça eşya taşımacılığında her daim kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizler için kendi bünyesinde işlettiği elemanlarını her gün kaliteli ve profesyonel nakliyat ihtimamı için denetlemektedir. Şişli nakliye firmamız siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli hizmet yapmak için her zaman kendi bünyesinde yenileme yapmaktayız.

Nar nakliye ve taşımacılık hizmetinde istediğiniz boyutta (açık-kapalı, kamyonet,10 teker, kırkayak, tır) türü vasıtalarımızla sizlere 7/24 ihtimam sunmaktayız. Bundan böyle Şişli ucuz nakliye firması olarak taşıtmak istediğiniz mahsullerin boyut ve ağırlığını sizlerden öğrenmekteyiz. Malzemenin nereden alınacağı ve teslim edilebileceğini yere göre oranlı, iktisadi, ehven fiyatlar çıkartmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde biliyorsunuz ki şişli bölgesinde bir den çok taşımacılık firması bulunan ve sizler için biz nar nakliyat şirketimiz filomuzdaki vasıtalarımız en geç 40 dakika içerisinde istediğiniz konuma yönlendirilmektedir.


şişli nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Şişli Nar evden eve nakliyat ile eşyalarınız istediğiniz konuma itimatla transfer ediliyor. Eşyalarınızın mazarrat göreceği muhatara veya nakliye sırasında eşyanızın bayağı olması sizin için problem olmasın. Çünkü bizim için eşyaların alıngan olması, molibden olması, yeni olması veya çok olması problem değil. Menfi aksine yeni eşyalarınız hiç dizayn olmadan yeni evinizde konumunu alsın. En molibden eşyalarınız stabil istediğiniz konuma taşınsın. Ne kadar bayağı olursa olsun bizim için sorun değil.

Bu işte çabası, deneyimini ve tecrübesi ile bütün personellerimizle ile beraberinde omuzlarınızdaki yükleri hafifletmeye geliyoruz. Taşınması gerekli olan insanları belki de yeni konumu temin etmekten çok taşınmak muhatara yeni bir yere tayin edildiniz, yeni bir konut aldınız, çocuğunuzun mektebinize yakın bir konuma gitmek istiyorsunuz, yurdunuza dönüyor ya da yurdunuzdan ayrılıyorsunuz, yeni bir büro açıyorsunuz, ya da yeni bir iş ile beraberinde yaşadığınız konut ve ya bürodan taşınmak zorundaysanız sizde sadece yeni bir yere nakliyenin heyecanı olsun.

Çünkü Şişli evden eve nakliye, ambar taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve benzeri gibi taşımacılık alaları bizim işimiz bizlere güvenebilirsiniz. İşlerimizde daima kaliteli malzeme kullanmaktayız. Bunun nedeni ise eşyaları sıkıntısız bir şekilde paketlemek ve hiçbir zararın olmaması. Olmasını da kimse istemez. Bizler müşterilerimizin isteklerini bir bir yaparak Türkiye de köklü firmalar arasına girmeyi başarmaktayız. Her zaman işimizi yapmadan önce disiplinli şekilde hazırlanırız. Önce aracımızı sonra malzemelerimizi kadromuzla birlikte yarım saat içerisinde varmaktayız. Vardıktan sonra ise profesyonel ekibimiz ile titiz bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. En son titiz bir biçimde bindirerek yeni evinize ulaştırmaktayız.

                  silivri nakliyat

Ambalajlama Ve Paketleme

Ambalajlama ve paketleme hizmetinin en önemli kısmıdır. Eşyalarınızın kırık çıkık veya çizik olmaması bizim içinde çok önemlidir. Ayrıca ambalajlama gereği seçimi ve ambalajlama & paketleme şekli eksperimizin evinizde yaptığı inceleme sonucu belirlenir. Eşyalarınızın duyarlılığına göre ayırmaktayız. Bununla birlikte sizlerde Şişli Nar nakliye firmasını seçebilirsiniz. Tecrübeli firmamız ve uzman kadromuz ile  evinize gelerek paketleme işlemini en kısa zamanda kolayca gerçekleştirir. Demonte olabilen eşyalarınızı demonte etmekteyiz. Kaliteli malzemelerimizle paketlemekteyiz. Ambalajlama paketleme işleminde karton, koli, naylon, kraft , streç ve ambalaj kağıdı gibi malzemeler kullanmaktayız. Eşyalarınıza en iyi paketleme işlemini uygulamaktadır.

Ambalajlama bir sanattır. Nakliyat firmamız bu işi en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir. Yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılmakta Her ekipte montör elemanları bulunur. Nar Nakliyat olarak işimizi hassasiyet ile yaptığımıza inanıyoruz. Mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edilmektedir. Sonra işinin ehli paketleyicilerimiz tarafından “patlayan lastik” halk arasında pat pat adı verilen ambalaj malzemesi ile sarılır, koli bandı ile bantlanır ve sürtünme (dolayısıyla aşınma, çizilme, boya döküntüsü vb.) ortadan kaldırılır.

Dış yapısı hassas olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, doğalgaz sobası, şohben gibi eşyalar küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötü görüntü oluşturmaktadırlar. Bu tip eşyalarınızın “ambalaj battaniyesi” adı verilen keçe kumaşlara sarılarak darbede zarar görmesi engellenmiş olur.

mobilya taşımacılığı

Şişli Sigortalı Taşımacılık

 Şişli Nar nakliye firmamız birçok konuda en iyi şekilde hizmet sunumu gerçekleştiriliyor. Hatta her şeyden önemlisi profesyonel ve  uzman kadroyla çalışan Nar nakliyat firmamız. Bu sürede eşya güvenliğini iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Eşyaların güvenli şekilde taşınması için her zaman kendimizi dikkate alarak çalışıyoruz. Güvence kapsamında sigorta uygulaması son derece itinayla ve titizlikle yerine getirilen bir uygulamadır. Sigorta kapsamında olan eşyalarınız veya malzemeleriniz tüm taşınma sürecinde nar nakliye firmamız tarafından güvenceye alınmaktadır.

Evden eve taşımacılığın meşhur olmasıyla birlikte firmalar arasında rekabet başladı. Bunun sonucunda yenilikler yapan firmalar diğerlerinin önüne geçti. Rakiplerini alt etmek isteyen firmalar bir çok yola başvurdular. Bunlardan bir tanesi de sigortalı taşımacılıktır. Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak bilinmekte. Fakat sigortalı taşımacılıkta sigorta kapsamı sadece sıfır ürünlerin yükleme ve boşaltılması sırasında, diğer ürünlerin ise taşıma aracının kaza yapması durumunda geçerli olmaktadır.

Hiçbir sigorta şirketi 2. el ürünlerin taşınması sırasında oluşacak hasarlara ödeme yapmamaktadır. Evden eve taşımacılık sektöründe bir çok firma ve bu firmaları kullanmakta. Hatta bir çok insan taşımacılıktaki sigorta hakkında bilgisizce davranmaktadır. Firma sahipleri çoğu zaman bu durumu bilseler bile müşteriye güven verme açısından göz ardı etmektedir. Evden eve taşımacılıkta sigorta en çok şehirler arası nakliyat da önemlidir. Evden eve nakliyat firmasının sigorta yaptırmaması durumunda kişi, eşyalarını Nakliyat Sigortası ile sigorta altına alınmakta. Kişilerin yaptıracağı bu sigorta poliçesi ile eşyaları sigortalanmış olur.

Diğer şirketimiz: Varlılar Nakliyat   

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın