tr

Silivri Nakliyat

26.08.2019
85

SİLİVRİ NAKLİYAT

Silivri Nar nakliyat firmamız Silivri evden eve nakliye sektöründe 2004 yılın ‘dan bu yana değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve verdiği hizmetle gurur duymaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine büyük özen gösteren Silivri nakliye firmamız ev, fabrika, hastane, ofis, büro, okul ve benzeri alanlarda taşımacılık yapan Silivri nakliyat firmamız yaptığı hizmetleri itinayla ve titiz bir şekilde yapmaktadır. Firmamız Bu alanlarda verdiği hizmetleri müşterilerimiz tarafından tam not olarak onaylanmaktadır. Silivri Nar nakliyat firmamız değerli müşterilerimizi her zaman mutlu etmek için elinden geleni yapmaktadır. Silivri taşımacılık firmamız taşımacılık yaparken kesinlikle tecrübeli personellerimiz tarafından taşımacılık yapmaktadır. eşyalarınızı özenle paketleyip araca yüklemekteyiz. Eşyalarını bir özenle araçtan çıkarıp aynı özenle evinize taşımaktayız. Silivri Nar nakliye firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz cep telefonlarımızla sizlere kusursuz ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Silivri nakliyat firmamızın tecrübeli personelleri kesinlikle disiplinli ve özenli bir şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Firmamızın esasları nitelik, özen ve güvendir. Nakliyat hizmetini yaparken kesinlikle kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası nakliye taşımacılığının ne kadar zor olduğunu herkes bilmektedir. Bunun yanında Silivri Nar nakliye firmamız değerli müşterilerimizin yoğun isteği üzerine artık Silivri şehirler arası nakliyat kalmaksızın Silivri şehirler arası evden eve nakliyat yapmaktadır.  Fakat sizler için bu zorlu yollarda eşyalarınızı güvenle ve itinayla taşımak için elimizden geleni yapacağız. Silivri Nar nakliye firmamız her zaman nitelikli ve özenli çalışmakta. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için elinden gelenin en iyisi yapmak için hizmet vermektedir.

ambalajlama ve paketleme

AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

Silivri Nar nakliye firmamız her ilçede olduğu gibi Silivri ‘de ambalajlama ve paketleme yapmaktadır. Silivri‘de ambalajlama ve paketleme yaparken eşyaları çok sakın ve dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Eşyaların kırılıp ve çizilmemesi için itinayla çalışmaktayız. ambalajlama veya paketleme yaparken çok kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Özellikle Ambalajlama ve paketleme yaparken kullandığımız kaliteli malzemeler; Balonlu naylon, pat pat, ambalaj havalı naylon, kapalı kraft kutu, paket streç film ve benzeri kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

silivri nakliyat

AMBAR TAŞIMACILIĞI

Silivri Nar taşımacılık firmamız sektörlerine getirdiği yüksek standartlardadır. Silivri Nar nakliyat yeniliklere açık ve tüm Silivri ambar nakliyat hizmeti her zaman vermekte. Nar Silivri nakliye firmamız şehir içi ve şehirler arası hizmeti vermekteyiz. Vermeye de devam ediyoruz. Aynı zamanda parça yükünüz veya parsiyel eşyanız varsa veya ağır yük taşıtmak istiyorsanız Nar ambar siz değerli müşterilerimize indirimli hizmet vermektedir. Ambar nakliye işinde oldukça gelişmiş firmamız her müşterisine indirimli hizmet vermektedir. Bizler işimizi hem güvenli hem kaliteli yapmaktayız. Bunun yanında kazandığımız şeylerden en önemlisi İstanbul da bir çok yerde tercih edilmemizdir. Sizlerin bizleri tercih etmesi demek bizlerin daha da çok olanağa açıklık getirmemizdir. Sizlerde firmamızdan indirimli ve uygun fiyatın yanında işini gerçekten de kaliteli yapmış olduğumuz hizmetten yararlanın.

ofis taşımacılığı

 OFİS TAŞIMACILIĞI

Nitelik, özen ve güven. Silivri Nar nakliye nakliyat olarak biz Silivri ofis taşımacılığı firması olarak tecrübeli  bir şekilde ev taşıma, kamyon & kamyonet nakliyesi, Silivri şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı veren güvenilir ve nitelikli taşımacılık hizmeti veren ve tecrübeli personelleri olan nakliyat firmasıyız. Bundan böyle Silivri ofis taşıma yapan Nar nakliye firması olmaktayız. Bu nedenle Ücretsiz sigortalama, eşya koruma ve marangozluk hizmetlerimiz ile her zaman kaliteyi üst düzeyde tutmaktayız. Ofis taşımacılığı arasında sunduğumuz uygun fiyatlar vardır. Bu nitelikli hizmetimiz ile bize güvenen insanların daima yanlarında olduk. Daima da olmaya devam edeceğiz sizlere uygun fiyat vereceğiz. Hatta hatta müşterilerimizin durumunu düşünerek fazlasıyla indirim yapacağız. Sizlerin mutluluğu için elimizden geleni yapmakta ve sizlere hizmet verdiğimiz için gurur duymaktayız.

Hizmet verdiğimiz diğer ilçeler:

Zeytinburnu Nakliyat

 

 

Ziyaretçi Yorumları (1)

  Whatsapp
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın