tr

Sancaktepe Nakliyat

30.03.2021
12

SANCAKTEPE NAKLİYAT

Şehir içi nakliyat firması olan Nar Nakliyat İstanbul’un her semtine nakliyat hizmeti vermektedir. Sancaktepe nakliyat firması yılların verdiği tecrübe ile her zaman garantili yük ve eşya taşıma hizmeti sunmaya devam etmektedir. Nar Nakliyat firması modern hayatın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Hatta yeni apartman projeleri yüksek binalarda bir arada yaşama deneyimi de kazandırmaktadır.

Ancak koşullar her zaman mümkün bu deneyimleri destekleyebilir mi? Yüksek binalarda yaşama deneyimleri, o katlara nasıl taşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Sancaktepe eşya taşıma hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır. Bundan böyle Sancaktepe nakliye firmamızda yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılmaktadır.

Apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar, komşuların rahatsız olması, işgücünün doğru kullanılamaması gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Ayrıca taşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulan taşıma asansörü birçok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma sorunları ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir.

Sancaktepe nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat süreci oldukça zahmetlidir. Yoğun trafiğin olması öncelikle firmaları, taşınma sürecinde yaşanan olumsuzluklarda tüketicileri oldukça strese sokar. Yaşanacak birçok olumsuz etkenlerden dolayı Sancaktep evden eve nakliyat diğer bölgelere göre zahmetli ve maliyetlidir. Emlakçı ücretinden temizlik masrafına kadar yüksek bütçe gerektiren bir sürece dönüşüyor işler. Bazı tüketiciler bunun için yeterince finansmanı olmamasına rağmen zaruri sebeplerden taşınıyor. Taşınmak isteyenler tüm giderleri karşılamak için, en az ücretle nakliyat hizmetini almanın peşine düşüyor. Bu defa da yetersiz hizmet sunan, kurumsallıktan uzak nakliye firmalarıyla karşılaşıyorlar.

Amatörce taşıma yapan bu firmalar eşyalarınıza beklenen özeni göstermiyor. Eşyalarınızın kırılması veya bozulması durumunda zararınızı karşılamıyorlar. Bu durumda mağdur olan müşteriler yeni eşyalar almak zorunda bırakılıyor. Düşük ücretlerle nakliyat hizmeti alalım derken aslında daha fazla zarara girilebiliyor. Sektördeki en çok yaşanan sıkıntıları biliyor hizmet şartlarımızı bu yönde geliştiriyoruz. Bu nedenle en temel amacımız müşterilerimizi memnun etmek ve profesyonel bir nakliyat süreci gerçekleştirmektir.

En uygun Sancaktepe evden eve nakliye fiyatları karşılığında yüksek kalitede nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz gibi koruyoruz. Bundan dolayı yıllardır sektörde hizmet veren Nar Nakliyat şirketi olarak, müşterilerimizin sıkıntılarını minimum seviyeye indirmeye gayret ediyoruz. Yıllardır yüzbinlerce kurumsal ve bireysel müşterimiz sayesinde “En iyi Sancaktepe nakliyat firması” deyince akla ilk gelen firma olmanın gururuyla sizlerin güvenine layık olmak için çabalıyoruz. İstanbul’un tüm semtlerine sigortalı, asansörlü ve uygun fiyatlı ev taşıma yapıyoruz.

müşteri memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Almamızın Nedenleri

– İlk görüşmeden itibaren eşyaların incelemeleri yapılarak olasılığı zararlara karşı önlemleri alıyoruz.

– Kaliteye değer veren, eşyaların korunmasını göz önünde tutan elamanlarla çalışıyoruz.

– Eşyalarınızın kalitesine zarar gelmemesi oldukça iyi fiyatlar belirliyoruz.

– Kaliteli ambalajlarımızla çarpma, çizilme gibi olası tehlikelerden eşyalarınızı koruyoruz.

– Taşınma sırasında eşyalarınızın boyut ve büyüklüğüne göre eleman sayısı ayarlıyoruz.

– Aynı zamanda nakliye esnasında, bizim elamanımız dan kaynaklı zarara karşı; sigorta masrafını karşılıyoruz.

– Adresteki sokağın genişliği veya darlığına göre nakliyat aracı göndererek eşyalarınızın taşıma sırasındaki sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz.

– Yüksek katlardan dolayı, merdivenlerden eşya taşıma sırasında olası hasarlara karşı araçlarımızda asansör bulundurmaktayız.

– Taşınma bittikten sonra müşterilerin zevkine göre eşyaları dekorasyon ediyoruz.

– Ayrıca sadece şehir içi değil, tüm şehirler arası ev taşıma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın