tr

Sancaktepe Nakliyat

30.03.2021
205

SANCAKTEPE NAKLİYAT

Sancaktepe nakliye firmaları arasında en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için gece gündüz demeden gayret, özen ve titizlikle çalışmaktayız. İstanbul’un neresinde olursanız olun size en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Sancaktepe nakliye firması olarak 2004 yılında çıktığımız bu yolda 17 yıldır müşterilerimizin ilgi ve isteklerini baz alarak bu yolda devam etmekteyiz. Sancaktepe nakliye firmaları arasında bize ulaştıysanız şayet işimizi düzenli yaptığımızın göstergesidir diyebiliriz. Aynı zamanda Sancaktepe nakliye firmaları içerisinde Nar Nakliyat olarak kaliteli hizmet veren sayılı firmalardan biriyiz . Müşterilerimizin istek ve memnuniyetine her zaman önem, öncelik vermekteyiz. Nar Nakliyat olarak, yaptığımız işler doğrultusunda sizlerin de bizi çevrenize tavsiye etmenizle çok iyi geri dönüşler almaktayız .

Peki İstanbulcan Nakliyat olarak neler yaparız? Şehir içi nakliyat firması olan Nar Nakliyat İstanbul’un her semtine nakliyat hizmeti vermektedir. Sancaktepe nakliyat firması yılların verdiği tecrübe ile her zaman garantili yük ve eşya taşıma hizmeti sunmaya devam etmektedir. Nar Nakliyat firması modern hayatın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Hatta yeni apartman projeleri yüksek binalarda bir arada yaşama deneyimi de kazandırmaktadır.

Ancak koşullar her zaman mümkün bu deneyimleri destekleyebilir mi? Yüksek binalarda yaşama deneyimleri, o katlara nasıl taşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Sancaktepe eşya taşıma hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır. Bundan böyle Sancaktepe nakliye firmamızda yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılmaktadır.

Apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar, komşuların rahatsız olması, işgücünün doğru kullanılamaması gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Ayrıca taşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulan taşıma asansörü birçok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma sorunları ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir.

Sancaktepe nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat süreci oldukça zahmetlidir. Yoğun trafiğin olması öncelikle firmaları, taşınma sürecinde yaşanan olumsuzluklarda tüketicileri oldukça strese sokar. Yaşanacak birçok olumsuz etkenlerden dolayı Sancaktep evden eve nakliyat diğer bölgelere göre zahmetli ve maliyetlidir. Emlakçı ücretinden temizlik masrafına kadar yüksek bütçe gerektiren bir sürece dönüşüyor işler. Bazı tüketiciler bunun için yeterince finansmanı olmamasına rağmen zaruri sebeplerden taşınıyor. Taşınmak isteyenler tüm giderleri karşılamak için, en az ücretle nakliyat hizmetini almanın peşine düşüyor. Bu defa da yetersiz hizmet sunan, kurumsallıktan uzak nakliye firmalarıyla karşılaşıyorlar.

Amatörce taşıma yapan bu firmalar eşyalarınıza beklenen özeni göstermiyor. Eşyalarınızın kırılması veya bozulması durumunda zararınızı karşılamıyorlar. Bu durumda mağdur olan müşteriler yeni eşyalar almak zorunda bırakılıyor. Düşük ücretlerle nakliyat hizmeti alalım derken aslında daha fazla zarara girilebiliyor. Sektördeki en çok yaşanan sıkıntıları biliyor hizmet şartlarımızı bu yönde geliştiriyoruz. Bu nedenle en temel amacımız müşterilerimizi memnun etmek ve profesyonel bir nakliyat süreci gerçekleştirmektir.

En uygun Sancaktepe evden eve nakliye fiyatları karşılığında yüksek kalitede nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz gibi koruyoruz. Bundan dolayı yıllardır sektörde hizmet veren Nar Nakliyat şirketi olarak, müşterilerimizin sıkıntılarını minimum seviyeye indirmeye gayret ediyoruz. Yıllardır yüzbinlerce kurumsal ve bireysel müşterimiz sayesinde “En iyi Sancaktepe nakliyat firması” deyince akla ilk gelen firma olmanın gururuyla sizlerin güvenine layık olmak için çabalıyoruz. İstanbul’un tüm semtlerine sigortalı, asansörlü ve uygun fiyatlı ev taşıma yapıyoruz.

Nakliyat

Kamyonet Nakliyat

Nakliyecilik alanında havayolu, karayolu gibi pek çok farklı yöntem ve teknoloji kullanılmaktadır. Çoğunlukla şehir içi taşıma işlemleri için kullanılan nakliye hizmeti konusunda en çok talep gören kamyonet nakliyat yöntemidir. Genellikle kısa mesafeler için kamyonet ile taşımacılık tercih edilmektedir. Kamyonet ile nakliye eşyalarınızın belirttiğiniz adresten alınması ve belirttiğiniz adrese kamyonet ile ulaştırılmasıdır.

Kamyonet nakliye fiyatları farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu etkenler arasında taşıma işleminin yapılacağı iki nokta arasındaki mesafe, taşınacak eşyaların miktarı ve ağırlıkları, gerçekleştirilecek olan işin zorluk seviyesi ve çalışması gereken personel sayısı sayılabilir. Bu sebeple bu etkenler hakkında bilgi sahibi olmadan kamyonet nakliye fiyatları konusunda net bir bilgi verilememektedir. Ayrıca fiyatlar konusunda bilgi almak için taşınmakta olan eşya miktarı ve mesafe gibi unsurları belirterek iletişime geçebilirsiniz.

Şehir içi nakliye konusunda çoğunlukla kamyonet ile çalışılmaktadır. Karayolu ile gerçekleştirilen şehir içi taşımacılık hizmetleri çoğu şirket tarafından aynı yöntemler yine gerçekleştiren de hizmet kalitesi konusunda farklılıklar ön plana çıkmaktadır. Şehir içi kamyonet ile nakliye konusunda müşteri memnuniyetini belirleyen ana unsur bu kalite farklılıklarıdır.

Nakliye konusunda pikap ve kamyonet gibi araçlar ile oldukça pratik bir şekilde hizmet verilebilmektedir. Hizmetin pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ve kaliteli olması için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kamyonet nakliye araçları farklı büyüklüklerde olmaktadır. Taşınacak eşya sayısına göre kamyonetin büyüklüğü belirlenir. Kamyonetin yeterli büyüklükte olmaması taşınan eşyaların sıkışmasına ve zarar görmesine sebep olabilir.

Kamyonet nakliyesi konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus çalışan  ekibin profesyonel olmasıdır. Şoför navigasyon sistemi kullanmalı ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için yolları oldukça iyi bir şekilde bilmelidir. Taşımacılık hizmetini gerçekleştirecek olan ekip alanında ustalaşmış ve dikkatli kişiler olmalıdır. Bu şekilde taşımacılık hizmeti hızlı ve müşteri memnuniyeti sağlanmış bir şekilde gerçekleştirilebilir.

 

müşteri memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Almamızın Nedenleri

– İlk görüşmeden itibaren eşyaların incelemeleri yapılarak olasılığı zararlara karşı önlemleri alıyoruz.

– Kaliteye değer veren, eşyaların korunmasını göz önünde tutan elamanlarla çalışıyoruz.

– Eşyalarınızın kalitesine zarar gelmemesi oldukça iyi fiyatlar belirliyoruz.

– Kaliteli ambalajlarımızla çarpma, çizilme gibi olası tehlikelerden eşyalarınızı koruyoruz.

– Taşınma sırasında eşyalarınızın boyut ve büyüklüğüne göre eleman sayısı ayarlıyoruz.

– Aynı zamanda nakliye esnasında, bizim elamanımız dan kaynaklı zarara karşı; sigorta masrafını karşılıyoruz.

– Adresteki sokağın genişliği veya darlığına göre nakliyat aracı göndererek eşyalarınızın taşıma sırasındaki sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz.

– Yüksek katlardan dolayı, merdivenlerden eşya taşıma sırasında olası hasarlara karşı araçlarımızda asansör bulundurmaktayız.

– Taşınma bittikten sonra müşterilerin zevkine göre eşyaları dekorasyon ediyoruz.

– Ayrıca sadece şehir içi değil, tüm şehirler arası ev taşıma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın