tr

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı nedir?

Ofis taşımacılığı, ofis değiştirirken eşyaların güvenle taşınması için, nakliye firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Tıpkı, evden eve nakliyatta olduğu gibi, belirli bir plan dahilinde taşıma işi gerçekleştirilir. Ancak, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata göre, daha detaylı ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Çünkü, ofislerde taşınacak eşyaların çoğunluğu mobilya türü eşyalardır. Ayrıca, önemli evrak, arşiv ve dosyaların da bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli yapılmasını zorunlu kılan etkenlerdir.

ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı 

Nakliye sırasında herhangi bir sorunu Nar nakliyat firması önceden önlemini almaktadır. Özelliklede bilgisayar gibi elektronik ürünlerin modellerini diğer modellerine göre daha hassasiyet ile taşınması gerekmektedir. Nar nakliyat firmamız, ofis nakliye hizmetine özel olarak kurgulamış tecrübeli ekibi ile birlikte farklı özelliğe sahip olan ürün modellerini risksiz şekilde yeni bir adreslerine götürmektedir. Ve siz müşterilerimize de kaliteli ve güvenli ofis nakliyesi sunmaktayız. Ofis taşıma işlerinde önceliğimiz mutlaka düzen ve hazırlık olması gerekir. Bu nedenle biz bu düzeni ve hazırlığı sağlayabilmek açısından her şeyin planlı olmasını sağlamaktayız. Eşyalarınız oda, oda taşınarak yeni konumunuza taşınacaktır. Oda, oda paketlemenin en önemli üstünlüğü ise taşınma çalışması sırasında her şeyin bir disiplinli olmasıdır.

Bunun sayesinde taşınırken olabilecek olasılıklı kötü durumdan kaçınılmaktadır. Buna rağmen biz Nar nakliyat ofis taşımacılık hizmetinde kaliteye ve disipline öncelik verdiğimiz gibi eşyalarında hassasiyetine önem vermekteyiz. Taşıdığımız her bir eşya titiz bir şekilde kolilenip yeniden titiz bir şekilde araca yüklenmektedir. Ofisiniz yüksek bir dairedeyse bu koşulda asansörlü nakliyat devreye girerek sağlanarak daha da hızlı bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Nar Ofis taşıma nakliyat firmamız sadece şehir içi değil şehirler arası nakliyat hizmeti de yapmaktadır. Ofisinizi bulunduğunuz şehre değil farklı bir şehre taşıtmak istediğinizde bizimle iletişime geçerek halledebilirsiniz.

Ofis taşımacılığı yapan nakliye firmamız nakliyat uygulamalarının her noktasında sahip olduğu personelini eğiterek siz değerli müşterilerimize doğru hizmeti vermektedir. İş yeri taşımacılığı uygulaması esnasında sahip olduğu ofis eşyalarınızın taşımada zarar görmemesi için özel ambalajlama uygulamalarını sizlerle bir araya getiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı Süreci Nasıldır?

Bunun için, öncelikle, sektöründe öncü bir firma ile anlaşma sağlanmalıdır. Firma ile gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra, tespit için adrese personel gönderilmektedir. Taşınmakta olan eşyaların cinsi ve miktarı bu aşamada belirlenmektedir. Eşya miktarına göre hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyulduğunun tespiti de bu aşamada yapılıyor. Taşınması gerçekleştirilecek ofisin konumu, planlama aşamasında önem taşımaktadır. Ofisin konumuna göre, uygun taşımacılık sistemi tercih edilmektedir.

Koli haline getirelecek eşyalar, genelde dosya ve çeşitli evraklardan oluşmaktadır. Bu eşyalar, hizmeti alan kişinin isteiğine göre kolilenmekte ve kolay ayırt edilebilmesi için etiketlenmektedir. Onun haricinde ambalajlanacak diğer eşyalar ise, mobilyalardan oluşmaktadır. Mobilyalar, firma bünyesindeki marangozlar tarafından ustaca sökülmekte, montaj aşamasının kolay olması için numaralandırılmakta ve sonrasında paketlenmektedir.

Titizlikle paketlenen eşyalar, aynı şekilde araca titizlikle taşınmaktadır. istediğiniz konuma vardıktan sonra, eşyaların sorunsuz olarak içeriye taşınmasıdır. Özel amabalaj malzemeleri ile paketlenip numaralandırılmış eşyalar, kolaylıkla bulunmaktadır. Ayrıca çalışanlar tarafından montajı yapılmaktadır.

ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığında Kullanılan Araçlar 

Sağlamlık ve koruyuculuk bakımından maksimum tecrübeye sahip olmakla beraber, düzenli olarak bakımdan geçirilmektedir. Ofis taşımacılığı nakliyesine özenle tasarlanan kamyon modelleri ise, bir yandan ekonomik yakıt sahip. Ayrıca bunun sayesinde müşterilerden talep edilen ücretlerde de düşüş yapmakta. Ve hizmete sunulan araçların özellikleri olmalıdır. Örneğin; Arka panellerde yer alan kaldıraç sistemi, ürünlerin daha da kısa sürede kasaya yerleştirilmesini sağlar. Orantısız insan gücünün yaratmış olduğu deformasyonu ortadan kaldırma noktasında büyük avantaj sağlamaktadır. Ofis taşımacılık projeleri söz verilen zaman dilimleri içerisinde tamamlamakta ve herhangi gecikmenin yaşanmasını önlemektedir.

Diğer Firmamız: Varlılar Nakliyat

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın