tr

Maslak Nakliyat

06.01.2021
222

MASLAK NAKLİYAT

Maslak bölgesinde nakliye hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştiren Maslak nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmaktadır. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası nakliye taleplerinizi kamyon ve kamyonet nakliyat araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Maslak nakliye firmaları aralarında öncü olan nar nakliyat kurulduğu yıldan bugüne profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

Maslak nakliyat firmamız Maslakta evden eve nakliyat hizmetinde güvenli ve kaliteli hizmetiyle müşterilerimizi memnun etmektedir. Bundan dolayı verdiğimiz sözleri tutan, Tutabileceği sözleri veren Nar nakliyat firması olarak bilinen firmamız en iyi nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. Geniş araç filosuna sahip oluşumuz ve profesyonelce yeteneğimizle verdiğimiz hizmetin sağlıklı sonuçlanana kadar çalışma yürütüyoruz. Maslak taşımacılık hizmeti veren Maslak nakliye firmamız şehir içiyle kalmaksızın artık şehirler arası sigortalı teslimat yapmaktadır.

Bu sayede müşterilerimiz eşyaları taşıma konusuyla tamamen rahat olabilirler. Maslak taşımacılık firmamız 2004 yılından bu yana değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Verdiği hizmetle müşterilerimizi memnun etmektedir. Ev eşyalarının taşınması sırasında ve aynı zamanda ofis, hastane, büro ve benzeri eşyaları taşınması sırasında hem araca yükleme – indirme işlemleri sırasında ve taşınma esnasında zarar görmemeleri için kaliteli ambalajlama ve paketleme malzemesi kullanmaktayız.

Maslak nakliyat, nakliyat sektöründe bir ilke imza atarak kaliteyi uygun fiyatlara yapmaktadır. 17 yılı geride bırakan şirketimiz siz müşterilerine profesyonel nakliye hizmeti sunmaktadır. Maslak iş yeri, büro nakliyesi alanında en uzman bir şekilde hizmet veren bir şirkettir. Maslak merkezli nakliyat firmamız; Bakırköy evden eve nakliye konusunda yarım asırlık deneyimi ve son model araçtan oluşan filosu ile tüm İstanbul ilçelerine profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Nakliyat firmaları arasından tecrübesi ve uzman kadrosu ile sıyrılan nakliye firmamız tüm İstanbul genelinde alanının öncü firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yola çıkan Maslak Nakliyat firmamız başta İstanbul ve ve Türkiye’nin 81 iline olmak üzere İstanbul genelinde her noktadan nakliyat hizmeti sunmaktadır.

 Evden Eve Nakliyat

Nar nakliyat firmamız kuruluşundan bugüne İstanbul’un ilçe ve semtlerinde Türkiye il ve ilçelerine şehir İçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen nakliyat sektöründe yıllardır profesyonel yenilikçi ve atılımcı firmalar arsında yerini almıştır. Kısa zamanda bu gelişim ve yükselişteki en büyük pay siz değerli müşterilerimizin. Sizden aldığımız memnuniyet ve çağın gereksinimleri en iyi çözümler sunmaya devam ediyoruz .

Aylarca süren taşınma telaşınızı tecrübesi ile saatlere indirgeyen profesyonel bir ekiple uygun fiyatlarla çalışma şansını önünüze sunmakta. Maslak evden eve nakliyat işinizi şansa bırakmamaktadır. Uzman bir ekiple çalışmanın farkını yaşamaya sizleri davet ediyoruz. Evden eve nakliye firmaları arasında günümüzde hizmet verdiği sektöründe uzun yılların tecrübesi ile niteliğini birleştirip lider şirket konumuna ulaşmış bulunmaktadır. Şirketimiz hem maslak şehir içi evden eve nakliyat hem de maslak şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde bulunur.

Bu sektörde nakliye hizmeti bir plan ve proje içinde uzman takımı ve kaliteli gereçleri ile gerçekleştiren ve müşteri ile oturup kalkmasını bilen bir şirkettir. Ve hatta bu zor işi sıkılmamak için eğlenceli de yapan bir şirkettir. Bu hizmeti alırken hiç bir çaba göstermeden rahat ve konforlu taşımacılığın tadını çıkartmanız için şirketimiz ve şirket personelimiz elinden gelenin en iyisini yaparak müşterilerimizin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır.

Ev taşıma işinin çalışma aşamasında ekibimizi beş kişi olarak düşünelim. Çalışanlarımızdan marangoz olanı mobilyaların montajlarını gerçekleştiriyor. Tesisat işini bilen kişi beyaz eşyaları yerlerinden söküyor. Diğer üç kişi ise eşyaların paketlemesini ve taşınmasını yapıyor. Maslak evden eve taşımacılık yapılırken asıl ekibimizin başındaki yetkilimiz gereken görevleri dağıtıyor. Ekip başı olarak görevlendirdiğimiz arkadaş eşya taşıması konusunda sizinle iletişime geçen görevli oluyor.

Eşyalarınızın yeni evinize taşıma işlemi tamamlandıktan sonra tüm arkadaşlarımız bir araya geliyor. Ardından evinizin kurulumu başlıyor ve odalarınıza eşyalarınız diziliyor. Mobilyalar eski haline gelecek şekilde monte ediliyor. Sunum aşamasından sonra işlemimiz tamamlanmakta.

evden eve nakliyat

Kamyonet Nakliyat

Günümüzün ekonomik şartları içerisinde ihtiyaç duyulduğunda bir konumdan ev taşımak bir bakıma zorunluluğa dönüşüyor. Buradan hareketle Nar taşımacılık ayrıcalıklı hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında sizlerde zor nakliyatı son derece kolay bir şekle dönüştürebilirsiniz. Nar nakliyat firmamız üstelik indirimli fiyatlarımızla ile her bütçeye uygun dizayn edilmiştir. Eşyalarınızı çok düzgün bir biçimde ambalajlayıp aracımıza taşınmaktadır. Taşıma esnasında hijyen kurallarına dikkat edilmektedir.

Bizler Nar nakliyat olarak her zaman dediğimiz gibi işimizi kaliteli ve güvenli bir biçimde yaparız. Yaptığımız hizmetler ile de müşterilerimizin gönlünü kazanırız. Kamyonet nakliyat firması olarak hizmetimizde nasıl yük hacmi ise ona göre küçük büyük gibisinden araçlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimize yaptığımız işten sonra aynı kişiden bir daha hizmet teklifi almaktayız. Bu demektir ki işimizi beğenmeleridir. Sizlerin de işimizden o kadar çok memnun olacağınızdan eminiz. Ayrıca maslak kamyonet nakliyat firmamız her keseye uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Bir de indirimsiz hizmet yapmamaktadır.

Araç lazım olduğu zaman, güvenilir birilerini ararız. Teslim edeceğimiz yükü güvenle taşıyacak şoför ve araç tercihini özellikle gerçekleştiririz. Maslak kamyonet nakliye hizmetlerinde, aracın modelli ve emniyetli olması, yıllık sanayi bakımının düzenli yapılması kısacası her yönden nakliye hizmetine hazır olması, önemli konulardandır. Resmi belgeleri her zaman düzenli takip edilmektedir. Parsiyel başka bir deyişle parsel taşıma hizmetleri, ekonomik taşıma sistemlerindendir.

Parça taşıma, evden eve taşıma ve lojistik hizmetler, nakliye sektöründe tercih edilen hizmetlerdir. Şoförlerimiz, taşınacak eşyanın cinsine göre, kapalı kasa araçlara eşya yerleştirmektedir. Güvenli eşya istifleme işleminin yanı sıra, etkili araç filomuzla, trafik keşmekeşine yakalanmadan nakliye hizmeti veriyoruz. Trafiğin yoğun zamanları konusunda tecrübeli ekiplerimiz, trafiğe yakalanmadan en kısa zamanda teslimat gerçekleştirmektedir. Cam eşyalar, seramik eşyalar ve hassas elektronik cihazlar, taşınırken özel kolilerde taşınmaktadır.

nakliyat

Güvenilir Teslimat Hizmeti

Bir nakliyat firmasından ne beklenir? Diye bir soru sorsak, her halde büyük çoğunluk, zamanında güvenilir teslimat diyecektir. Firmamız da bunu çok iyi bilmektedir ve buna göre taşıma hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin bize güven duyması, Maslak kamyonet nakliyat hizmetlerinde, bizim için en değerli şeydir. Zamanın kıymetini bilen firmamız, sizi mağdur etmeden, güvenli yükleme ve taşıma hizmetini sunmaktadır. Şoförlüğün bir mesaisi olmaz. Her daim yolda olan şoförlerimiz, sürekli yolda olmasına karşılık, dinlenmeyi ihmal etmemektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetlerinde, kamyonet gerektiği zaman da bizi arayabilirsiniz. Paketlerin aracın içerisine yerleştirilmesinde, hassas eşyaların üzerine ‘kırılır’ yazısı yazılmaktadır.

Diğer Firmamız : Varlılar Nakliyat

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın