tr

Kurtköy Nakliyat

23.03.2021
185

KURTKÖY NAKLİYAT

Nakliyat ile ilgili firma olarak yıllardır hizmet veren bir firmayız. Bizler Kurtköy nakliyat firması olarak bu alanda senelerdir daha önce hiçbir benzeri olmayan hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Siz değerli Kurtköy yaşayanlarına sunmaya da devam etmekteyiz. Kurtköy yük ve eşya taşıma firması ve işletmesi olarak siz kıymetli ilçesi içinde yaşayan herkese her türlü nakliye konusunda haftanın her günü 7/24 yılmadan ve bıkmadan hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Sizlerde tam teşekküllü bir hizmet almak istiyorsanız resmi web sitesinde bulunmakta olan gerekli iletişim hatları üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Nar nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Kurtköy nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Ayrıca nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir. Kurtköy nakliye ve taşımacılık, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır.

Bununla birlikte makinelerimiz ve ekipmanlarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir. Nar nakliyat, Kurtköy taşımacılık sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmayız. Üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükseltmekteyiz. Müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla tanınmaktayız. Taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir nakliye firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Kurtköy nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmeti

Kurtköy evden eve nakliyat evinizi, ofisinizi, deponuzu taşımak mı istiyorsunuz ? Nar Nakliyat olarak Kurtköy evden eve nakliyat ve diğer nakliye hizmetlerinde (evden eve, askılı tekstil taşımacılığı, depolama, ofis ve büro, paketleme ve ambalaj) faaliyetteyiz. Kurtköy ve İstanbul’un diğer tüm  semtlerinde eşyalarınız ıhızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmak için evden eve ve diğer tüm taşımacılık işlerinde hizmetinizdeyiz.

Nar Nakliyat olarak müşterimize sunduğumuz bütün nakliye hizmetlerini sigorta kapsamında yapıyor. Nakliyat işlemi sırasında oluşacak hasarı karşılıyarak müşteriye en profesyonel hizmet veriyor. Kurumsal kimliğimiz daima ön planda tutuyoruz. Üstelik evinizi evimiz gibi taşıyoruz mutlu müşteri güler yüzlü personellerimiz ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Nar nakliyat firmamız profesyonel taşımacılık hizmetlerini yılların vermiş olduğu deneyimlere dayandırmaktadır. Kurtköy bölgesinde de bu hizmetlerini yıllardan beri kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Kurtköy evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak hiçte o kadar kolay değildir. Evden eve nakliye hizmetlerinde özellikle eski binaların yoğun bulunması ve bu binalarda asansörlerin olmaması, sokakların dar olması, her kamyonun bu sokaklara girememesinden dolayı birçok konuda sorunlu bir bölge olduğunun göstergesidir.

Tabi bu eşyaların o binaya çıkarılıp taşınmayacağı anlamı katmıyor. Ayrıca bu konuda o kadar profesyonel davranabilen tek nakliyat firması Nar nakliyat firmasıdır. Firma gerek gördüğü taktirde dış asansör kurulumu, sokakların dar olduğu zaman ufak kamyonetler ile taşımacılık hizmetlerini kolaylaştırmaktadır. Firmamız bu bölgede her zaman saygı duyulan nakliyat şirketlerinin başında gelmektedir. Taşımacılık süreci boyunca her zaman ilk tercih edilen nakliyat firmasıdır.

Evden eve nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Günümüzde artık ofis taşımacılığı hizmeti oldukça önemli bir hale gelmiştir. Hatta eski dönemlere bakıldığında ofis sayısında önemli bir artış olmaktadır. Bu yüzden ofis taşımacılığı hizmeti de oldukça hareketlenmiştir. Kurtköy ofis taşımacılığı hizmetinde sizlere tamamen profesyonel hizmet sunmaktayız. Nar Nakliyat firması gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Sektörde oluşan yenilikleri anında hizmetlerinde sizlere sunan firmalardan bir tanesidir.

Artık ofisler için özel binalar yapılmaktadır. Bu binalar oldukça yüksek katlı olabilir fakat sizlere sunduğumuz asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun tamamen güvenilir ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ofis nakliyat hizmetinde müşterilerimize bizden hizmet almasalar bile tavsiye ettiğimiz sigortalı nakliyat hizmeti önemli hizmettir.

Eşyaların kaybolması veya zarar görmesini  kimse istemez bunun için ofis nakliyat firmaları dikkatli şekilde çalışmaktadır. Fakat bazen elde olmayan sebeplerden dolayı eşyalara zarar gelebilir. Eşya sahibinin mağdur olmaması için sigortalı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. İstanbul sigortalı ofis nakliyesi hizmeti bu yüzden sizin için oldukça önemlidir. Ve mutlaka eşyalarınız sigortalayın eğer bu hizmeti vermiyorlarsa o firmadan asla hizmet almayın.

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat firması modern hayatın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Yeni apartman projeleri yüksek binalarda bir arada yaşama deneyimi de kazandırmaktadır. Ancak koşullar her zaman mümkün bu deneyimleri destekleyebilir mi? Yüksek binalarda yaşama deneyimleri, o katlara nasıl taşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Kurtköy şehir içi nakliyat hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır. İstanbul şehir içi nakliyat firmamızda yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar vardır. Komşuların rahatsız olması, işgücünün doğru kullanılamaması gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulan taşıma asansörü birçok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma sorunları ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir.

etiler nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ile taşınmak düzenli bir planlama yapılmadığı takdirde çok sancılı geçecek bir süreci de beraberinde getirebilir. Vücut yorgunluğuna eklenen zihinsel ve ruhsal yorgunlukların taşınma sürecini, sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağınız bir zaman dilimi haline getirmemesi için yapmanız gereken ilk şey bir ” taşınma planı ” oluşturmaktır. Taşınma planınızı hazırlarken kuşkusuz en çok dikkat etmeniz gereken husus, aradığınız özelliklerde bir” firması bulabilmektir. Peki, Kurtköy şehirler arası nakliyat firması seçerken ne gibi özelliklere dikkat edilmelidir?

  • Öncelikle evden eve nakliyat firmasının daha önceki müşteri yorumlarına göz atın. Memnuniyetleri kadar şikayetlerin de yer aldığı geri dönütler size seçeceğiniz firma hakkında gerçekçi bilgiler verecektir. Bunun için en sağlıklı kanal sosyal medya yorumlarıdır.
  • Seçtiğiniz şehirler arası nakliyat ile yüz yüze bir görüşme talep edin, telefonda nakliye fiyatı hakkında net rakamlar veren firmalardan uzak durun.
  • Net bir fiyat verebilmek için nakliye firmasından bir görevlinin gelip eşyalarınızı görmesi gerekir. Taşıyacakları eşyaları görmek isteyecek bir nakliye firması işini ciddiye alan bir firmadır.
  • Şehir içi taşınmalarda taşındığınız  evinize ,  şehirlerarası eşya taşıma ise taşınacağınız  eve yakın bir nakliye firması ile görüşün. Bu taşınmanın maliyetini de düşürecektir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın