tr

Kasımpaşa Nakliyat

30.03.2021
195

KASIMPAŞA NAKLİYAT

Nar Nakliyat olarak 17 yıla aşkın süreçte genç ve dinamik kadromuz ile sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz. İşimizi ciddiye alarak her zaman bu sektörde en iyilerin arasına girmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında işimizi en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kasımpaşa nakliyat kalite ve güvenin buluştuğu noktada nakliyat hizmetini sunmaktadır. Çünkü güven ve kalite bizler için oldukça önemlidir. Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası vermiş olduğumuz hizmet sayesinde bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlamaktayız. Yapmakta olduğumuz tüm işlerde sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak para kazanmaktan çok sizleri kazanmayı amaç edinmekteyiz.

Taşınma taleplerinizi ilettiğinizde, eşyalarınızın en iyi şekilde paketlenmesi, hangi yolla sevk edileceği özenle projelendirilir ve size bilgi verilir. Bundan böyle alanında uzman profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı aracımıza yerleştirerek, eksiksiz ve hasarsız bir şekilde evinize sevk eder. Bunun yanında evden eve taşımacılık bilgi, birikim ve tecrübe, ekipman ve özveri  gerektiren bir iştir. Bu işin altından kalkmak için profesyonel bir ekip gerekmektedir. Bizde Kasımpaşa nakliye firması olarak bunu sağlamakta ve işimizi titizlikle yapmaktayız. Bizler mutlaka her taşınma işleminde bir mobilyacı çalışanımızı yanımızda bulundurmaktayız.

Nar Nakliyat firması olarak yıllardan aldığımız tecrübe, uzman ekibimiz, ve geniş araç filomuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kasımpaşa nakliyat adı altında Kasımpaşa’nın tüm semt ve mahallelerine güvenli hizmet sunmaktayız. Bir çok firma bulunur ama hizmetini doğru şekilde yapan Kasımpaşa taşımacılık firması sayısı azdır. Bizlerde bu sorunun önüne geçerek Hizmetimizi en doğru şekilde ve indirimli bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Biz Kasımpaşa nakliye olarak işimiz gereği müşterinin memnuniyetini kazanmamız gerekir. Bu yüzden sizlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ederiz. Malum günümüzde salgın sebebiyle çoğumuz bu olaydan korkmaktadır. Bizler bu nedenle hijyene önemimizi her geçen gün 1 kat daha arttırıyoruz. Her zaman iyi hizmet veriyoruz değil de daha da iyi hizmet vereceğiz yönündeyiz.

Kasımpaşa nakliyat

Evden Eve Taşıma

Yıllardır evden eve nakliyat  ile sizlerleyiz. Evden eve nakliye firması olarak yıllardır verdiğimiz güvenceli hizmetlerle ilk tercihiniz olduk. Üstelik emanet ettiğiniz eşyaları işinde anlayışlı, titiz ve dikkatli bir çalışma ekibiyle taşıyoruz ve bu süreçte herhangi bir hasar görmemesine dair güvence veriyoruz. Sizlere eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Kasımpaşa nakliyat olarak yıllardır verdiğimiz hizmetlerle siz müşterilerimizin güvenini kazandık. Böylelikle geniş ve devamlı bir müşteri kitlesine hitap ettik. Halen de aynı prensiplerimizi devam ettirerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bundan böyle sizlerin memnuniyeti verdiğimiz hizmetlerin manevi olarak neticesini almak adına son derece önemlidir.

İstanbul Nar Nakliyat ile yıllardır sizlerin huzurundayız. Ayrıca er daim bizleri tercih ederek hizmet verdiğimiz sektörde öncü firmalar arasında yerimizi aldık. Sizlerin bizlere olan teveccühü ile her geçen gün büyüyen bir evden eve taşıma firması olmaya devam ediyoruz. Ticari bir kazancın ötesinde özverili hizmet anlayışı ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bundan dolayı bir telefon kadar sizlere yakın olan firmamız her daim hizmetinizdedir.

Bizler tercih etmeniz içi aradaki engelleri kaldırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına bütçenize hitap eden uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sizlerin hizmetindeyiz. Her zaman bölgemizde verdiğimiz güvenceli hizmetlerle adımızdan çokça söz ettirmeye devam ediyoruz. Hatta sizlerin bizlere olan teveccühlerine daha iyi hizmetler sunarak karşılık vermeye gayret gösteren bir firma olarak istikrarlı bir şekilde sizlerin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis değiştirirken eşyaların güvenle taşınması için, nakliye firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Tıpkı, evden eve nakliyatta olduğu gibi, belirli bir plan dahilinde taşıma işi yapılmakta. Kasımpaşa ofis taşımacılığı işini güvenle ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ancak, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata göre, daha detaylı ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Çünkü, ofislerde taşınan eşyaların çoğunluğu mobilya türü eşyalardır. Ayrıca, önemli evrak, arşiv ve dosyaların da bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli yapılmasını zorunlu kılan etkenlerdir.

Ofis taşımacılığının ilk aşaması, tespit aşamasıdır. Bunun için, öncelikle, sektöründe öncü bir firma ile anlaşma sağlanmalıdır. Firma ile gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra, tespit için adrese personel gönderilir. Taşınacak eşyaların cinsi ve miktarı bu aşamada belirlenir. Eşya miktarına göre hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyulduğunun tespiti de bu aşamada yapılır. Taşınması olacak ofisin konumu, planlama aşamasında önem taşımaktadır. Ofisin konumuna göre, uygun taşımacılık sistemi tercih edilmektedir.

Kurumsal firmalar her alanda insanların işlerinin daha düzgün ve düzenli olarak yapılmasını sağlar. Risksiz hizmet ise bu firmaları tercih edebilmek için en önemli nedenlerin başında gelir. Özellikle ofis taşımacılığı hizmeti profesyonellik gerektiren bir iş alanı olduğundan dolayı dikkat bir kademe daha yukarı olmak zorundadır. Kasımpaşa ofis taşımacılığı firmamız siz değerli müşterilerine hizmet verirken önceliği müşteri memnuniyeti olarak belirler.

Buna göre eşyalarınızın tamamının taşınması sırasında gerekli özen ve hassasiyet gösterilir. Ofis içerisindeki eşyaların sadece taşınması değil toplanma esnasında da belli bir düzen içerisinde olması gerekir. Bunun için biz kullandığımız tüm araç ve gereçlerde kaliteye önem veririz. Biz bu alanda İstanbul’da tercih edebileceğiniz en profesyonel firmayız. 

ofis taşıma

Müşteri memnuniyeti 

Nar nakliyat firması olarak bizler her zaman müşteri memnuniyetine dikkat etmekteyiz. Bizler yük taşıma ve eşya taşıma işlemi yapmaktayız. Sayın müşterilerimize bu yaptığımız taşıma işlemlerinde ucuz nakliyat fırsatı da vermekteyiz. Kesinlikle Kasımpaşa nakliyat firması olarak verdiğimiz bu hizmetle müşterilerimizin gönüllerini de almasını biliriz. İşimizi en kabiliyetli bir biçimde yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle ayrıca bir çok memnuniyet toplamaktayız. Bizlerin verdiği bu ucuz nakliyat ve kaliteli nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka iletişim kısmından bizlere ulaşınız.

müşteri memnuniyeti

Müşterilerimizin Gönüllerini Nasıl Kazanmaktayız

Kıraç Nakliye firması olarak hatta bizler için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Ayrıca Nar nakliyat sizlerin gönlünü almak için elimizden geleni yapmaya devam etmekte. Sizleri mutlu etmek için ayrıca bütçenizi düşünüp bütçenize uygun indirim yapma. Hatta bu indirimden hizmet almak istiyorsanız bu linkten(İletişim) bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bir diğer ilçeler:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın