tr

Kartal Nakliyat

17.08.2019
215

KARTAL NAKLİYAT

İstanbul Kartal nakliyat firmamız, Siz değerli müşterilerimize 17 yıldan fazla değerli müşterilerimize taşıma ve nakliye konusunda profesyonel çalışma kadrosu eşliğinde hizmet vermektedir. Verilen her türlü yük ve mal taşıma işlerinde Sigortalama yapılarak güvenli ve hasarsız hizmet edilir. Dünya genelinde gelişmekte olan teknolojileri  yakından takip etmekteyiz. Bizler hem şirketimiz hem de çalışanlar ve nakliye sistemimizi yeniden tasarlayarak modernize edip sizlerin en iyi hizmetler ile karşılayarak çalışma sonucunda memnun etme vizyonumuz ile çalışmaktayız. Kartal nakliyat kurumsal kimliğimiz, köklü bir geçmişimiz, uzman çalışma ekibimiz ve güvenilir sorunsuz hizmet anlayışımız ile sizlerin bu hizmeti alırken ki en doğru tercih edeceğiniz adres.

 

Firmamız Kartal nakliye kartal bölgesinde her daim güvenilir, kaliteli ve profesyonel ihtimam vermek için gün geçtikçe kendini geliştirmektedir. Kartal nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliye firmamız kartal ve diğer ilçelere her çeşit (açık, kapalı, kamyon, kamyonet, tır, kırkayak) gibi araçlarla sizlere hizmet etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz biliyorsunuz ki İstanbul da birden fazla seçilemeyecek k kadar nakliyat ve taşımacılık şirketi mevcut bulunmaktadır. Güvenli profesyonel disiplinli çalışmakta olan ekip kadrosu ile nakliye hizmeti veren, uygun fiyat veya işinde usta olan firmalar oldukça nadirdir.

Bizler Nar nakliyat firması olarak siz müşterilerimize bu saydığımız hizmetler ve daha da çoğunu Nar nakliyat adı altında birleştirip sizlere en güzel hizmeti vermek için çalışacağız ve çabalayacağız. Her türlü taşımacılık araçlarımız ile yeni nesil nakliye hizmetini sizlere yapacağız. Sizlerin bu verdiğimiz hizmetten faydalabilmeniz için elimizden gelenin her şeyini yapmaktayız. Sizler için gece gündüz çalışacağız ve en güzel hizmeti vermek için uğraşacağız. Eğer ki bu hizmetten faydalanmak istiyor iseniz iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Kartal Nar nakliyat firmamız sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermekte. Bu nedenle iyi hizmet vermek için her daim çabalamaktadır. Firmamız her zaman işini siz değerli müşterilerimiz için itinalı bir şekilde yapmaktadır. Ve sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu nedenle firmamız küçük, büyük her türlü araçlar ile kapınıza gelerek sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız işini yaparken titizlikle ve yapmaktadır. Bunun nedeni ise sizlerin memnuniyetini kazanmaktır. Nar nakliyat firması ambalajlama ve paketleme kısmında en kaliteli malzemelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kartal evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda uluslar arası kalite standartlarının üzerinden bir hizmeti sunabilen firmamız; sektörde en iyi marka olmayı başarmıştır. Hem İstanbul’da hem de ülkemizin her kentinde profesyonel bir Kartal evden eve nakliyat hizmetini sunabilme kabiliyetine sahip olan firmamız; yüzde yüz müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetini mükemmel kalitede sunabilen firmamız; en yeni teknolojik donanımlara sahiptir. Sadece bu kadar mı? elbette ki hayır! eşya depolama hizmetleri ve asansörlü nakliyat hizmetlerini de başarılı bir şekilde sunabilen firmamız; kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Evden eve nakliye hizmetlerini profesyonel bir anlayışla sunabilen firmamız; hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. İleri teknolojik cihazlarla donatılmış araç filomuzla; sizleri mükemmel bir evden eve taşımacılık hizmetiyle buluşturan firmamız; son derece titiz bir çalışma sistemine de sahip olmaktadır. Evden eve nakliyat alanında da tam anlamıyla profesyonel bir hizmeti sunabilen firmamız; garantili bir taşımacılık hizmetini de sizlerle buluşturmaktadır. Yenilikçi ve değer katan bir anlayışa sahip olan firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

nakliyat

Şehir İçi Taşımacılık Hizmeti

Nakliye firması seçerken önceden bazı kıstasların belirlenmesi gerekmektedir. Bu kıstaslar ise tek başına fiyat odaklı olmamalıdır. Zira nakliye parasından tasarruf ederken eşya masrafı ile yüz yüze gelebilirsiniz. Öte yandan anlaşma sağlanacak kurumun alanında uzman ve deneyimli olması da çok önemli olabilir. Kartal şehir içi nakliyat, eşyaları toplama gibi ayrıntılar gözünüzde büyüyebilir. Ancak firmamız tüm işlemleri sizin adınıza yapıyor.

Eşyaların toplanması aşamasından paketlenmesi aşamasına kadar her detay hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bundan dolayı yeni adresinize geçiş aşamasına kadar uzman personel yanınızda yer alarak size yardımcı oluyor. Eşyaların paketlenmesi aşamasında kullanılan ürünler kaliteli olduğundan eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar da verilmiyor.

Beyaz eşya grubunuz özel olarak taşınıyor. Ayrıca yeni adresinizde de kurulumları tamamlanarak çalışır bir şekilde size teslim ediliyor. Kartal şehir içi nakliye hizmetlerimiz sizi memnun edecek şekilde tasarlanmış olup günün her saati hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca taşıma işlemi en kısa süre de tamamlanmakta olup, yeni adresinizde dekorasyona da yardımcı olabilmekteyiz. Eşyaların yerleştirilmesi ve odalara taşınması konusunda da uzman personel size eşlik ederek tüm işlemler en kısa süre de bitiriliyor.

Şehir içi nakliyat firması modern hayatın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Yeni apartman projeleri yüksek binalarda bir arada yaşama deneyimi de kazandırmaktadır. Ancak koşullar her zaman mümkün bu deneyimleri destekleyebilir mi? Yüksek binalarda yaşama deneyimleri, o katlara nasıl taşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Hatta teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Kartal nakliyat firmamız, evden eve nakliye hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır.

İstanbul şehir içi nakliyat firmamızda yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılmaktadır. Hatta apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar, komşuların rahatsız olması, iş gücünün doğru kullanılamaması gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle aşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulan taşıma asansörü birçok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma sorunları ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir

Uygun Fiyat (İndirimli Hizmet)

Nar Nakliyat firmamız sizlere en uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Bunu biliyoruz ki herkesin durumu iyi veya kötü değil. Bizler nar nakliyat firması olarak müşterilerimizi düşünerek her keseye uygun fiyatlar vermekteyiz. Ayrıca firmamız her zaman müşterilerime kıyak olarak indirimli fiyatlar vermektedir. Hatta bizler sadece işimizi değil müşterilerimizi de önemsiyoruz. Üstelik Sizlere sunabileceğimiz en güzel ve iyi olanakları sunmaya devam ediyoruz ve etmekteyiz. Bir eksiğimiz olursa bizlere bildirerek bizlerde o eksiğimizi gidermek için çaba göstermeye gayret edebiliriz.

Diğer şirketimiz: Varlılar Nakliyat

Ziyaretçi Yorumları (1)

  Whatsapp
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın