tr

Kadıköy Nakliyat

06.07.2019
213

KADIKÖY NAKLİYAT

Bir eşyanı ve ya başka bir şeyini sorunsuz taşımak mı istiyorsun ? o zaman çok doğru yerdesin Kadıköy nakliyat firması olarak 1995 ‘den bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca değerli müşterilerimizin memnuniyetini almak için elimizden geleni yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz. Eşyanızı taşırken kırılmamaya ve çizilmemeye dikkat etmekteyiz. Kadıköy nakliye firmaları arasında en önemli katman olan kaliteye sahip olan firmamız uzman çalışanları ve profesyonel ortakları ile hem kaliteli hem de hızlı. Her keseye uygun  nakliye hizmeti sunar. Taşımacılık işlemi yapılırken; taşınacak olan malzemenin türü ve cinsi, veya malzemenin kasa içi yüksekliği ile malzemenin toplamının ağırlığı, malzemenin toplam boyutunun ölçüleri ve benzeri özellikleri dikkate alınmaktadır. Malzemenin kat edeceği bütün yol uzunluğu ölçülmektedir. Hava durumu, kullanılacak yol ağı ve kullanılan yol haritasının topografik yapısı da hesaplanıp gidilecek hızlı ve en güvenli yol belirlenmekte. Böylece nakli gerçekleşecek yükün nakliye işlemi, istenilen zamanda istediği konuma ulaştırılır.

Şehir İçi Nakliyat

İstanbul ‘da Kadıköy haricinde bir çok ilçemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Ve verdiğimiz hizmetlerle kesinlikle %100 güvenli ve kaliteli olması için elimizden geleni yapmaktayız. Ve bir çok ilçede Kadıköy Nar nakliyat firmamız müşterilerimiz istediği şekilde nakliye yapmaktadır. Profesyonel kadromuzdaki çalışanlar kusursuz bir şekilde eşyalarınızı taşımak için elinden gelen gayreti göstermekte ve eşyalarınıza çizilme ve ya kırılma gibi şeylere rastlamayacağınıza eminim bizler bu işi itinayla yapmaktayız. 2004 yılın ‘dan bu yana şehir içi nakliyat hizmeti yapmaktayız. Bizlere güvenmenizi ve inanmanızı istiyoruz. değerli müşterilerimiz için elimizden geleni yapmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Nar nakliyat firması olarak evden eve nakliyat ‘da yapmaktayız. Eğer televizyon, cam eşya, seramik eşya gibi eşyalarınızın kırılıp dökülmesinden korkuyorsanız hiç korkmanıza gerek yok. Kadıköy Nar nakliyat firması olarak itinayla çalışmaktayız. Eşyalarınız taşınırken streçlenip korkmak yerine bize güvenip rahatınıza bakınız. Kadıköy Nar nakliyat çalışanları üst düzeyde ve profesyonelce çalışmakta sizlerin korkularınıza son vermek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Müşterilerimizin Gönüllerini Nasıl Kazanmaktayız?

Kadıköy Nar nakliyat firması olarak bizler için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Hatta sizlerin gönlünü almak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Sizleri mutlu etmek için ayrıca indirim yapmaktayız. Bu indirimden sizde istiyorsanız alttaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Firmamız: Varlılar Nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın