tr

Şehirler Arası Nakliyat

Anasayfa » Şehirler Arası Nakliyat
  1. ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

İstediğiniz konumdan götürmek istediğiniz eşyalarınızı şehirler arası nakliyat taşınma durumunda tecrübeli olarak bu işi yapabilen firmalar ile anlaşıp ve bir şekilde daha rahat taşınma işlemi yapabilmektedir. Şehirler arası nakliye firmamız ile doğru şekilde hazır olan eşyalar ve araçlar ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilmektedir. Nar nakliyat ile istenilen her durumda hangi şehre gideceksiniz uygun şekilde size sağlanan araçlar ile taşınma  aşamasında daha malzemeler getirilir. Eşyalar tiplerine göre ayrı ayrı paketlenip taşınma aşamasında daha rahat taşınması ve zarar görmemesi için hazır hale getirilmekte. Bu nedenle şehirlerarası uzak mesafede yapılan taşımacılık eşyalara zarar gelme olasılığı olduğundan eşyaları sigorta yapılması gerekmekte.

 

Bu sayede şehirler arası nakliyat sırasında oluşacak zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Taşıma sırasında eşyalarının zarar görmemesi için büyük olan eşyaları parçalara ayırarak kolilere konur. Bu şekilde hem daha rahat taşıma yapilmekte hem de eşyalar zarar göremez. Profesyonel olarak yapılan taşıma işlemleri kişilerin kendi çabaları ile yaptıklarında eşyalara verdikleri zararların olmamasını sağlar. Nar nakliyat ile ihtiyacınız olduğu her durumda istediğiniz şehirlere rahatça taşınabilirsiniz.

 

 Nar nakliyat her durumda sizlere yardımcı olmak için bakımlı araçlar ve tecrübeli ekip ile hizmet vermektedir. Taşınan eşyalar varış  noktasına ulaşılması halinde aynı şekilde elemanlar tarafından araçtan indirilerek yeni eve taşınmakta. Hatta sökülen eşyalar bu konuda deneyimli ve bilgili olan elemanlar tarafından söküldüğü gibi yeniden birleştirilerek size teslim edilmekte.

 

Şehirler arası nakliyat

 

Şehirler Arası Hizmet Verdiğimiz İller

Adana, Adıyaman, Afyon, Aksaray, Ağrı, Ankara, Amasya, Ardahan, Artvin, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik.


Bitlis, Bayburt, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Denizli, Elazığ, Edirne, Düzce, Erzurum, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, Iğdır, Isparta, İçel, İzmir, Karabük, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Kütahya, Mardin, Manisa, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat ambar, Tunceli, Uşak, Van, Trabzon, Yozgat, Zonguldak, Yalova Türkiye’nin 81 Bölgesine hizmet sunmaktayız.

Diğer Firmamız: Varlılar Nakliyat

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın