tr

İstanbul Nar Nakliyat

Anasayfa » İstanbul Nar Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel yönetim titiz ve eğitimli personel kadrosu 2004 yılında İstanbul’da kurulan firmamız. Kurulduğu günden bu yana, sektöründe eksiklikler olduğuna inandığı, profesyonel ve kurumsal çalışma anlayışı, disiplinli ve titiz çalışma sistemi, kişiye özel taşımacılık çözümleri üretmek gibi alanlarda, fark yaratmak ve sektöründeki diğer firmalara örnek olmak adına üstüne düşen görevi başarıyla yerine getirmiş ve bu sayede kısa sürede sektör içinde önemli ve saygın bir yer edinmiştir. Nar evden eve nakliyat ;

kalite odaklı hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmakta. Hatta şehir içi ve şehirler arası standartlardaki çalışma prensipleri ve sektöre getirdiği kişiye özel nakliye çözümleri anlayışı ile kendisini her gün yenilemekte ve geliştirmektedir. Bu nedenle Nar evden eve nakliyat ;fiyat politikasını belirlerken, kalite ve titizlikten ödün vermeden, çağdaş standartlardaki nakliye hizmetini, piyasa koşullarına uygun en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunabilmek için, azami gayret göstermiştir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size özel nakliye çözümlerimiz için.

İkitelli nakliyat

Kaliteli Hizmet

İstanbul evden eve taşımacılık İstanbul nar nakliyat firmamızın itinalı bir şekilde yaptığı işlerden birisi evden eve nakliyat taşımacılığıdır. Bu yüzden biz sizlerin eşyasına veya malzemesine herhangi bir çizik veya kırık çıkık olmadan taşımacılığımızı gerçekleştiriyoruz. Bu tecrübemizden  sayesinde müşteri memnuniyetini kazanıyoruz ve değerli müşterilerimizin gözünde bir numara olarak görünüyoruz. Asla ve asla Hiçbir zaman müşterilerimizin gözünden düşecek bir şey yapmadık ve yapmayacağız. Ayrıca Nar nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimiz için Sigortalı, güvenli, kaliteli hizmet sunuyor ve işlerinde oldukça da indirim yapıyor. İstanbul Nar nakliyat müşteri memnuniyeti;

Hep te Dediğimiz gibi en başta ve en önem verdiğimiz kurallar güven ve kaliteli hizmettir. Bizim görevimiz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Bunlar sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. İşlerimizde mesela evden eve nakliyat, ambalajlama paketleme, ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde işimizi yaparken malzemelerinize ve eşyalarınıza itinalı bir şekilde hiç bir zarar gelmeden işimizi bitiriyoruz veya istediğiniz konuma götürüyoruz. İşte dediğimiz gibi bunlar sayesinde tercih ediliyoruz ve müşteri memnuniyetini kazanıyoruz.

istanbul nar nakliyat

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Nar nakliyat ofis taşıma hizmetleri sunmakta olan firmamız İstanbul’un birçok semtinde ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte yüzden firmamız nar nakliyat expertimiz tarafında yerinde keşfi yapılmaktadır. Neticesinde gelecek olan araç ve personel sayısı müşteriye takdim edilir. Ofis taşıma hizmeti tamamen kurumsal hizmet anlayışı altında almalıdır. İstanbul nar nakliyat şirketimiz sayesinde İstanbul ofis taşıma işlemleri uzman personelimiz sayesinde ofisiniz temizdir. Ayrıca sigortalı en iyi şekilde taşınmaktadır.

fuar taşımacılığı

      Fuar Taşımacılığı

İstanbul nar nakliyat sizlere fuar taşımacılığını sağlamak için sizlere her daim destek vermekteyiz. Nar nakliyat firmamız eşyalarınız bizlere emanet ettiğinizde titiz bir şekilde yeni bir konuma taşımaktadır.

Fuar taşımacılığı alanında yer alacak eşyalarınız öncelik daha kolay pratik şekilde taşınmaktadır. Elemanlarımız yardımı ile parçalarına ayırıp sökülmekte. Parçalara da aynı şekilde sökülen eşyalarınız ambalaj kağıtlarımız ile paketleme işlemine alınıyor. Aracımız içerisinde yerleştirerek yeni ofisinize doğru adrese götürülmekte. Fuar malzeme veya eşyanızı yeni fuar alanınıza ulaştıktan sonra montaj mobilyalarınız paketlerinden çıkarılmakta. İstanbul şehir içi ve şehirler arası kamyonet işleri fiyatlandırma için gerekli bilgileri firmamızla paylaşmanız gerekmektedir. Bu nedenle Verdiğiniz bilgiler gerekçesiyle alan ve ağırlık hassasiyet hesapları sonucunda kamyonet ve kamyon fiyatı belirlenmektedir.

Nasıl Hizmet Vermekteyiz

 Nar nakliyat firmamız sektörlerine getirdiği yüksek standartlarla nar nakliyat yeniliklere açıktır. Tüm İstanbul şehir içi ambar hizmeti her zaman vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası hizmeti vermekteyiz ve vermeye devam ediyoruz. Parça yükünüz veya parsiyel eşyanız varsa veya ağır yük taşıtmak istiyorsunuz. Eğer ki bulamıyosanız Nar ambar siz değerli müşterilerimize indirimi hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul şehir içi nakliyat; Şehir içi nakliyat firmaları arasında en eski ve nitelikli taşımacılık şirketlerinden birisiyiz. İstanbul Nar nakliyat nakliyat sıfatıyla 2004 yılında İstanbul şehir içi nakliye faaliyetlerine başlamıştır.  İstanbul gibi büyük bir şehirde gerek nüfus yoğunluğu gerekse sanayinin gelişmesi nakliyat ve taşımacılık işlemlerinin de fazla olmasına sebep oluyor.

Diğer Şirketimiz: Varlılar Nakliyat

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın