tr

Güneşli Nakliyat

06.01.2021
100

GÜNEŞLİ NAKLİYAT

Güneşli nakliyat profesyonel yönetim titiz ve eğitimli personel kadrosu 2004 yılında İstanbul’da kurulan firmamız. Kurulduğu günden bu yana, sektöründe eksiklikler olduğuna inandığı, profesyonel ve kurumsal çalışma anlayışı, disiplinli ve titiz çalışma sistemi, kişiye özel taşımacılık çözümleri üretmek gibi alanlarda, fark yaratmak ve sektöründeki diğer firmalara örnek olmak adına üstüne düşen görevi başarıyla yerine getirmiş ve bu sayede kısa sürede sektör içinde önemli ve saygın bir yer edinmiştir.

Güneşli nakliyat; kalite odaklı hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmakta. Hatta şehir içi ve şehirler arası standartlardaki çalışma prensipleri ve sektöre getirdiği kişiye özel nakliye çözümleri anlayışı ile kendisini her gün yenilemekte ve geliştirmektedir. Bu nedenle Güneşli nakliye; fiyat politikasını belirlerken, kalite ve titizlikten ödün vermeden, çağdaş standartlardaki nakliye hizmetini, piyasa koşullarına uygun en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunabilmek için, azami gayret göstermiştir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size özel nakliye çözümlerimiz için.

Güneşli nakliyat sektöründe faaliyetlerine devam eden nar nakliyat firmamız. Bu sayede en fazla evden eve nakliyat, nakliyat, tecrübesine sahip olan firmalar arasında yer almaktadır. Tüm iş detaylarını profesyonelce hakim olan nar nakliyat firmamız işlerinizi sorunsuzca yapmaktadır. Nakliyat sektörüne ait farklı iş kollarında da müşterilerimize profesyonel olarak hizmet sunan Nar nakliyat firmamız, Sektörle ilgile olan gelişmeleri yakından takip ederek alakalı olan bütün yenilikleri hizmet bünyesine entegre etmektedir.

Güneşli Nakliyat işleri kapsamında sunduğumuz demontaj montaj ve montaj hizmeti veriyoruz. Taşınma sürecinde sabit eşyalarınızın bulunduğu konumdan işinin ehli personellerimiz tarafından sökülmesini ve yeni yerlerine montaj edilmesini sağlamaktayız. Nakliyat sektöründe alt iş kolu olarak verdiğimiz bu ihtimam sayesinde, Durağan eşyalarınıza uygulanacak profesyonel işlemler sonucunda eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz. Bunun dışında yine madun iş kolları arasında yer alan eşya ambalajlama ihtimamız ile, Bütün eşyalarınızı nitelikli ve darbe emici hususiyete sahip ambalaj malzemeleri ile paketlenmesini elde ederek, İdeal bir transfer için anık hale getiriyoruz.

Güneşli Nakliyat

 Evden Eve Nakliyat

Nar nakliyat firmamız Güneşli evden evden eve nakliyat hizmetinde 17 yıllık deneyimi ve işlerindeki tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize haftanın 7 gün 24 saati sizlere elimizden geldiği kadar en iyi hizmeti vermekteyiz. Ev taşıma esnasında meydana gelebilecek Her türlü eşyanız Nar nakliyat firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Ayrıca sigortalı ev taşıma olayı dışında; Ambalajlama, paketleme, asansörlü taşıma hizmetlerinde beraber sunarak uzman olarak müşteri memnuniyetin %100 edinmiştir.

Şehir içi ve şehirler arası gereksinimlerinizi kaliteli, kolay müşteri memnuniyetini hedef alan yaklaşımıyla halletmek için hizmet veren nar nakliyat değerli müşterilerinin her daim yanında. Evlerde, ofislerde ve benzeri yerlerde bulunan eşyaları veya malzemeleri en iyi nar nakliyat firması gerçekleştirmektedir.

Taşımacılık sırasında gereken görevlerin tamamını üstleniyoruz. Anlaşılan kuralların tamamına uyuyor ve sizlere karşı şeffaf davranıyoruz. İşlerimizi itina ile ilerleterek sonlandırıyoruz. Bundan dolayı uzmanlıkla ev eşyası taşıma işine en uygun ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Bu ambalajlar mobilya paketlemesinde kullanılan kaliteli ürünlerdir.

Eşyalarınızı kirlenme ve çarpma gibi durumlara karşı korur. Güneşli evden eve nakliye araçlarımız mobilya taşıma için dizayn edilmiştir. Şehir içi bölgelerinde kamyonet ve kamyon nakliyesi araçlarımız ile çalışmaktayız. Güneşli bölgelerinde ise kamyon veya büyük boy kamyonlar ile yol kat etmekteyiz.

Güneşli evden eve taşıma hizmeti, yıllarca tecrübeleriyle halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz. Şehir içi taşımacılığında bizi seçiyoruz. Sigortalı paketli ulaşım endüstrisinde lider bir evde ev taşımacılığımız karlıyız. İşimiz, profesyonel ekip ve geniş araç filomuz evdeki malzeme sanayi malzemeleri büro ve tekstil ürünlerinde ekonomik ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Bu yüzden bakım bir ekip çabası gösterilmelidir ev taşımacılığı olarak dürüst hizmet anlayışımız. Evden eve nakliyat hizmeti hareketli evdeki profesyonel ekibimiz, kalıcı müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Türkiye’nin  81 ili evden eve ulaşım vaktimizi artıracak müşteri memnuniyetini. Hatta  her zaman ön planda tutarak evden eve nakliye firmamızın her zaman öncülük. Ettiği çeyiz mallarının taşınması, şehirlerarası ve kentsel ulaşım arasındaki. Tüm illere sigortalı ve paketlenip olarak hizmet vermektedir. Nar Nakliyat firmamız 7/24 sizlerin hizmetinizdedir.

Güneşli nakliyat

Ambalajlama Ve Paketleme

Nar nakliyat uzun yıllar verdiği profesyonel ambalajlama ve paketleme işlemlerin de yansıtarak müşterilerini memnun etmektedir. Streç, kraft, ip, iz bırakmayan bant, koli, battaniye, köpüklü karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanan nar nakliyat firması, eşyaların başına herhangi bir olumsuzluğun gelmesine de engel olmaktadır. Cam eşyaları dahi başına herhangi bir zarar gelmeden taşıyabilen firma, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kaliteli hizmet sunmakta. Sizlerde taşımayı düşünmekteyseniz fakat “eşyalarımın başına bir şey gelir mi?” diye endişesi ile müşterilerimiz düşünmekteyse, nar nakliyatın güvenli hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için yapılan ambalajlama işlemleri, taşımacılığın en önemli adımlarından biridir. Bu işlem eğer düzgün bir biçimde gerçekleştirilmezse, eşyalarında zarar görmesi çok olağan bir durumdur. Kullandığı kaliteli malzemelere eşyaların türüne göre farklı paketleme hizmeti sağlamaktayız. Nar nakliyat bu sayede tüm taşımacılık  hizmetinin basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde belirlenmiş konuma aktarılmasını en çok sağlayan paketleme işlemleri kraft, havalı naylon, battaniye, koli ve gibi malzemelerle yapılmaktadır. Sizler firmamızın eşsiz hizmetinden mutlu bir şekilde hizmet almak için bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

evden eve nakliyat

 Sigortalı Taşımacılık

 Nar Nakliyat evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat ve benzeri taşımacılık  yapmaktadır. Nakliye sektöründe faaliyetleri olan nar nakliyat firmamız birçok konuda en iyi şekilde hizmet sunumu gerçekleştiriliyor. Önemlisi profesyonel son derece uzman kadroyla firmamız bu sürede eşya güvenliğini de iyi şekilde sunmaktadır. Eşyaların güvenli şekilde taşınması için her zaman kendimizi dikkate alarak çalışıyoruz. Güvence kapsamında sigorta uygulaması son derece itinayla ve titizlikle yerine getirilen bir uygulamadır. Sigortalı olan eşyalarınız veya malzemeleriniz tüm taşınma sürecinde nar nakliyat firmamız tarafından her daim güvencededir.

müşteri memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Nar nakliyat firması olarak gece – gündüz İstanbul da ve ilçelerinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca bu verdiğimiz hizmet ile gurur duymaktayız. Hatta her zaman müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmekteyiz ve elimizden geleni yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti için çok fazla derecede indirim yapmakta ve sizlerin bütçenizi düşünüp sizlere yardımcı olmaktayız. Nar nakliyat firması müşterilerini düşünüp önem vermektedir.

Diğer Firmamız: Varlılar nakliyat

Ziyaretçi Yorumları (1)

  Whatsapp
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Nar Nakliyat - Ziya VARLI
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın