tr

Dudullu Nakliyat

05.03.2021
20

DUDULLU NAKLİYAT

İstanbul bölgesinde nakliyeci mi arıyorsunuz? Dudullu nakliyat firmamız bir telefon kadar yakınınızdadır. Bizler için müşterilerimizin almak  istediği hizmet çok önemlidir. Taşınacak olan malzemeyi nereden alınıp nereye gideceğini söylemeniz yeterlidir. Hatta söylemeniz taktirde sizlere ucuz nakliye fiyatlarımızı sunmaktayız. Dudullu nakliye firması her zaman için korunması gereken malzemeyi paketlemekte. Ondan sonra ise titiz bir şekilde araca bindirmekte. Dudullu kamyonet nakliye müşterilerimizin isteği doğrultusunda her çeşit araçlarla hizmet vermekteyiz. Yani (kamyon, kamyonet, açık, kapalı, tır, 10 teker) gibi araçları 7/24 temin etmekteyiz.

Nar nakliyat firmamız Dudullu şehir içi taşımacılık & Dudullu şehirler arası taşımacılık sektörünün öncüleri arasında yerini almıştır. Bundan böyle kuruluşundan bu güne kadar, dinamik alt yapısı, profesyonel elemanları, kurumsal taşımaya getirdiği yepyeni boyut, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi ilkelerinden ödün vermeyen, sizlerden aldığımız güç & talepler doğrultusunda nakliye sektöründe en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Dudullu merkezinde büyük küçük tüm nakliyat işlerinde kaliteli hizmet, uygun nakliyat fiyatları alabileceğiniz olanaklardan yararlanabilir. Kısacası bizimle çalışma keyfini yaşayabilirsiniz.

Dudullu nakliyat

Kaliteli Evden Eve Nakliye Firması

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak piyasasında ciddi bir saygınlığa ulaştık. Dudullu evden eve nakliyat bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile kabiliyeti etkili olmuştur. Bundan dolayı Dudullu evden eve nakliye firması olarak tüm taahhüt ve projelerinde modern taşımacılık teknikleri ile piyasada kendini kanıtlamıştır. Lalitesi belgelenmiş en iyi araçları tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı asli görevi olarak benimsemektedir.

Taşımanın gerçekleşeceği adreste tüm eşyalarınız kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız mobilyacı ustalarımız taşıma personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipman ve araçlar ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca her nerede olursanız olun şehir içi taşımacılık gereği tüm il ilçe hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Evden eve nakliyat

Şehir İçi Taşımacılık Hizmeti

Şehir içi nakliyat firması modern hayatın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Yeni apartman projeleri yüksek binalarda bir arada yaşama deneyimi de kazandırmaktadır. Ancak koşullar her zaman mümkün bu deneyimleri destekleyebilir mi? Yüksek binalarda yaşama deneyimleri, o katlara nasıl taşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Dudullu nakliyat firmamız, evden eve nakliye hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır.

İstanbul şehir içi nakliyat firmamızda yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılmaktadır. Hatta apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar, komşuların rahatsız olması, iş gücünün doğru kullanılamaması gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle aşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulan taşıma asansörü birçok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma sorunları ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir

ambar nakliyat

Ambar Nakliyat 

Ambar nakliye fiyatları, eşya sayısına ve tonajına göre farklılık göstermektedir. Şehir dışından gelen yükler, o ilin ambarına teslim edilmekte ve küçük araçlar ile dağıtıma çıkarılmaktadır. Özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlere getirilen ambar yükleri için ekonomik fiyatlar isteyen Dudullu ambar nakliye firmamız, taşımacılık noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul’da bulunan tüm ambarlara anlık araç tahsis edilmektedir.

Firmamızın bünyesinde kamyon, kamyonet üzere birçok araç modeli bulunmaktadır. Yani her türlü yük pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Ambar nakliye fiyatları ise, piyasa şartlarına göre daha makul olan rakamlardan oluşmaktadır. Dağıtım bedelleri içerisinde paketleme, adreslere teslim ve binaya çıkarma gibi hizmetlerde dahildir. Ayrıca firmamızın indirim olanağı vardır

Hizmet verdiğimiz bir diğer il;

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın