tr

Büyükçekmece Nakliyat

16.07.2019
203

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT

Büyükçekmece nakliyat firmamız 1995 yılından bugüne siz değerli müşterilerimiz için en iyi firmalar arasında en iyi hizmeti vermek için elimizden geldiği kadar çalışıp çabalıyoruz. Firmamız ve arkasında olan uzman kadrosu ile sizlerin eşyalarınızı veya malzemelerinizi kırık çıkık yada çizik olmadan itinayla Büyükçekmece ‘den başka bir konuma veya bir konumdan Büyükçekmece`ye  götürüyoruz.  Eşyalarınızı en güvenli bir şekilde hijyen kurallarına uygun halde taşıyoruz. Eşyalarınızı taşır iken en kaliteli malzemeler kullanmaktan asla çekinmiyoruz. Nar nakliyat firması olarak sadece Büyükçekmece de değil diğer bütün ilçelerimizde hizmet vermekte ve verdiğimiz hizmetle müşterilerimizi memnun etmekteyiz. 

Firmamız İstanbul Büyükçekmece nakliyat bir işte başarılı olmak için önce o işi severek yapıp işinizle bütünleşmiş olmak düşüncesiyle hareket etmektedir. Bizler işimizi yaparken siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için işimizi severek yapıyoruz. Firmamız Nar nakliyat her işte hem kendimizi hem müşterilerimizi gözlemleyip, anlayıp kendimizi geliştiriyoruz. Hizmetlerimiz boyunca gayet sevecen, düzgün bir üslup, doğallık, güven ve terbiyeden asla ödün vermiyoruz. Her müşterimiz bizim için özeldir. Kurum kültürümüz gereği eğitime ve gelişime her zaman değer veririz. Bu yüzden müşterilerimize her zaman kaliteli ve güvenli hizmet sunarız.

Biliyoruz ki Büyükçekmece parça eşya taşıma olarak yapılan her işin ve o işi yapan her ustanın. Yetkilinin yada elemanın kendine has bazı özellikleri taşıması gerekir. Bizim yaptığımız nakliye işinin de bazı incelikleri ve bu inceliklerin getirdiği bazı özellikler vardır. Bizim işimizi yapan usta, personel ve yetkili her şeyden önce işini sevebilmeli ve bu işi bir yük gibi görmemelidir. Sonrasında ise dikkatli olmalı, hızlı düşünebilmeli, risk alabilmeli, empati yeteneğine sahip olmalı, motivasyonu yüksek olmalı, girişken ve sabırlı olmalı, sorunlar karşısında yılmadan hızla düşünüp acil çözüm üretebilmeli ve hizmetlerinde her zaman istekli ve özverili olmalıdır.


Büyükçekmece nakliyat

 Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat süreci oldukça zahmetlidir. Yoğun trafiğin olması öncelikle firmaları, taşınma sürecinde yaşanan olumsuzluklarda tüketicileri oldukça strese sokar. Yaşanacak birçok olumsuz etkenlerden dolayı Büyükçekmece evden eve nakliyat diğer bölgelere göre zahmetli ve maliyetlidir. Emlakçı ücretinden temizlik masrafına kadar yüksek bütçe gerektiren bir sürece dönüşüyor işler. Bazı tüketiciler bunun için yeterince finansmanı olmamasına rağmen zaruri sebeplerden taşınıyor. Taşınmak isteyenler tüm giderleri karşılamak için, en az ücretle nakliyat hizmetini almanın peşine düşüyor. Bu defa da yetersiz hizmet sunan, kurumsallıktan uzak nakliye firmalarıyla karşılaşıyorlar.

Amatörce taşıma yapan bu firmalar eşyalarınıza beklenen özeni göstermiyor. Eşyalarınızın kırılması veya bozulması durumunda zararınızı karşılamıyorlar. Bu durumda mağdur olan müşteriler yeni eşyalar almak zorunda bırakılıyor. Düşük ücretlerle nakliyat hizmeti alalım derken aslında daha fazla zarara girilebiliyor. Sektördeki en çok yaşanan sıkıntıları biliyor hizmet şartlarımızı bu yönde geliştiriyoruz. Bu nedenle en temel amacımız müşterilerimizi memnun etmek ve profesyonel bir nakliyat süreci gerçekleştirmektir.

Nar nakliyat firmamızın En İtina ile yaptığı işlerden birisi Evden eve nakliyat taşımacılığıdır. Biz sizlerin eşyasına veya malzemesine herhangi bir çizik veya kırık çıkık olmadan taşımacılığımızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu tecrübemiz sayesinde müşteri memnuniyetini kazanıyoruz ve değerli müşterilerimizin gözünde bir numara olarak görünüyoruz. Asla ve asla Hiçbir zaman müşterilerimizin gözünden düşecek bir şey yapmadık ve yapmayacağız. Ayrıca Nar nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimiz için Sigortalı, güvenli, kaliteli hizmet sunuyor ve işlerinde oldukça da indirim yapıyor. Nar nakliyat firmamız  müşterilerini düşünüp bütçeye uygun indirim yapmaktadır. Sizde Bu güzel Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız en aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlerle iletişime geçebilir.

Nakliye konusunda pikap ve kamyonet gibi araçlar ile oldukça pratik bir şekilde hizmet verilebilmektedir. Hizmetin pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ve kaliteli olması için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kamyonet nakliye araçları farklı büyüklüklerde olmaktadır. Taşınacak eşya sayısına göre kamyonetin büyüklüğü belirlenir. Kamyonetin yeterli büyüklükte olmaması taşınan eşyaların sıkışmasına ve zarar görmesine sebep olabilir.

ambalajlama ve paketleme

Ambalajlama ve paketleme 


Nar nakliyat Firmamız değerli müşterilerimiz için Büyükçekmece ‘de artık  ambalajlama ve paketleme yapmaktadır. Eşyaların kırılıp veya çizilmemesi için itinayla paketlemektedir. Hatta nar Nakliyat Firmamız eşyalara zarar gelmemesi için kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Eşyanızı aracımıza itinalı bir şekilde yüklemekteyiz. Yükleme esnasında personellerimiz tarafından profesyonelce taşınmaktadır. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için en güvenli şekilde kaliteli ve marka malzemeler ile sarmaktayız. Bundan dolayı En kötü halde eşyalarınıza zarar geldiği anda zararını sigortamız tarafından karşılanmaktadır.

iletişim

İstanbul Büyükçekmece Nakliye İletişim

İstanbul Büyükçekmece kamyonet nakliyat, İstanbul şehirler arası kamyonet, İstanbul şehir içi kamyonet ve benzeri hizmetlerde bulunmaktayız. Araca ihtiyacınız olduğu zaman hemen biz arayarak, sizlerin malzemelerinizi sorunsuz, güvenli ve titizlikle taşıyoruz. Üstelik Nar nakliyat firmamız siz müşterilerimize her bütçeye uygun indirimler sağlıyor. Özellikle yük taşıma işleminde oldukça tecrübeli çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekte gayret ediyoruz Aynı zamanda Nar nakliyat firmamızda sizler için her hacme uygun araçlarımız mevcuttur, altta gördüğünüz iletişim kısmından bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilmekte olan alanın gereklilikleri ayrıca müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız.

müşteri memnuniyetiMüşteri memnuniyeti 

Nar nakliyat firması olarak bizler her zaman müşteri memnuniyetine dikkat etmekteyiz. Bizler yük taşıma ve eşya taşıma işlemi yapmaktayız. Sayın müşterilerimize bu yaptığımız taşıma işlemlerinde ucuz nakliyat fırsatı da vermekteyiz. Kesinlikle Büyükçekmece nakliyat firması olarak verdiğimiz bu hizmetle müşterilerimizin gönüllerini de almasını biliriz. İşimizi en kabiliyetli bir biçimde yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle ayrıca bir çok memnuniyet toplamaktayız. Bizlerin verdiği bu ucuz nakliyat ve kaliteli nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka iletişim kısmından bizlere ulaşınız.

Müşterilerimizin Gönüllerini Nasıl Kazanmaktayız

Büyükçekmece nakliyat firması olarak bizler için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Sizlerin gönüllerini rahata erdirmek için elimizden geleni yapmaya gayret etmekteyiz. Sizleri mutlu etmek için ayrıca bütçenizi düşünüp bütçenize uygun indirim yapmaktayız. Bu indirimden faydalanıp kaliteli hizmet istiyorsanız alttaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Firmamız= Varlılar Nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın