tr

Bayrampaşa Nakliyat

28.02.2021
186

BAYRAMPAŞA NAKLİYAT

Bayrampaşa nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar İstanbul’un Anadolu & Avrupa yakasında şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. İstanbul ilinden şehir içi nakliye firmamız İstanbul’un diğer tüm ilçelerine her çeşit araç çeşitleri sunmaktadır. Bayrampaşa ilçesinde birçok nakliyat firması ve nakliyeciler bulunmaktadır. Bu nakliye şirketleri ve nakliyeciler arasında tercih edilmeyecek birçok kalitesiz ve komisyoncu firmalar bulunmaktadır.

Sizlerde bu firmaların tuzağına düşmeyin. Kaliteli, profesyonel ve titiz ekip çalışması yapmaktayız. Ekonomik ve yıllardır bu işi meslek edinmiş olan Bayrampaşa nakliyat firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmakta. Filosunu gün geçtikçe yenilemektedir. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmekteyiz. Tecrübeli ve son model teknolojik nakliye araçlarımız ile yeni nesil taşımacılığı sizlere sunmaktayız.

Bayrampaşa ucuz nakliyat olarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz.

Taşımacılık firması konusunda taşınırken değerli müşterilerimizin yükünü hafifleterek yardımcı olmaktadır. Arzuya göre uzman personeli eşliğinde kaliteli malzeme kullanarak toparlama ve paketleme yapılır. Özel kıyafetlerinizin düzgün bir biçimde askılı kutular ile özenle taşınır. Yüksek kat ve binalara hızlı ve kolaylık olması için asansörlü nakliye yapmaktadır. Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.

Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nar nakliyat firmamız 17 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde devamlılığı ,siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde memnuniyetidir. Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize her daim taşıma hizmetini sunmaktayız. Bayrampaşa ucuz evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nar nakliyat olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olmaktayız. Sigortalama şirketinin garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktadır.

Bayrampaşa evden eve nakliyat firmamız 2004 yılında resmi olarak kurulmuştur. Öncesinde nakliyat sektöründe uzun yıllar çalışan firma kurucumuz, nakliye mesleğinde uzmanlaştı. Tecrübesine, ön görüsüne güvenerek firmayı kurdu.

Bayrampaşa evden eve nakliyat şirketi kurulduğu ilk gün, firmanın resmi logolu araçları ve firma bünyesinde kadrolu meslektaşlar ile hizmete başladı. Kurumsal sorumluluğunu resmi olarak sözleşme ile fiili olarak hizmet verdi

Önce kendi içinde aleniyete, hakka ve hukuka dayalı profesyonel Bayrampaşa evden eve taşımacılık firması oluşturdu. Amaç şuydu; personel firmayı, firma personeli temsil etsin. Nedeni siz asla ne firma karşısında ne de personel karşısında sorun yaşamayasınız.

Bir çok nakliyat firması, “personel hatası” diyerek hatalarından kurtulmaya, sorumluluk almaktan kaçmaya çalışır. Personel hatası da firmanın hatasıdır, personel firma adına orada çalışmakta, hizmet vermektedir.

Nakliye hizmeti kusurlarına, “personel hatası” demek hem personeli aşağılamak hem de sizin ile alay etmektir. Çünkü siz, personel ile değil firma ile anlaşıyorsunuz. Personel de nakliyat firmasının dediğini yapmakla meşgul. Önce kurumsal nitelik, profesyonel kabiliyet elbette sorumluluğuna sahip çıkmak meslek ve insan etiği gereğidir.

 

evden eve nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Anadolu & Avrupa yakası şehir içi ilçeler & semtleri arasında nakliyat işlerinizi en uygun fiyat teklifi, profesyonel & kaliteden asla vazgeçmeyen, müşterilerinin talep & isteklerine değer veren, uzman ekibiyle sizlere İstanbul bölgesinde şehir içi nakliye hizmetini sürdüren Bayrampaşa nakliyat indirimden kaçınmıyor.

Ev, büro yada iş yeri tipinde yapılması gereken bütün şehir içi taşımacılık işleriniz personellerimiz yardımıyla garantili & hızlı çözümler ayrıcalığıyla sunuluyor. Ayrıca aynı vakitte gereksinim duyduğunuz Şehir içi taşıma işleriniz pazar şartlarına ideal ücretler ile verilmekte. Genellikle son vakitlerde ülkece hayat sürdüğümüz ekonomik sıkıntılardan dolayı indirimler sunuyoruz.

İstanbul genelinde bir bölgeden başka bir bölgeye gitmesi gereken malzeme, yük veyahut ev eşyaların nakliyesinde rahatlıkla çözümsel neticelerle karşılaşacak uygun fiyatlarla şehir içi nakliyat firmamızdan destek alacaksınız. İstanbul’un tüm ilçelerine yıllardır kusursuz hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı şehir içi nakliyat hizmetimizi, profesyonel kadromuz sayesinde çok rahat bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’daki uzman kadromuz 39 ilçeyi semtine kadar bilmektedir. Tüm şehir içi nakliyat seferlerini sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz yapabilmektedir. Bize ulaştığınız taktirde ücretsiz olarak size sunmaktayız. Ekspertiz ile eşyalarınızı, evinizin asansör durumunu, bilgilerini toplamaktayız. Diğer nakliyat için gerekli bilgileri toplayıp, size ve ihtiyaçlarınıza en uygun nakliyat planlamasını yapıyoruz.

Eğer evinizde montajı ya da demontajı gerektiren eşyalar varsa (dolap, çekmece, masa vs.) bunların da işlemlerini ekibimiz sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Nakliyat sürecinin sizler için ne kadar yorucu ve stresli olduğunun farkındayız. Nar Nakliyat olarak tüm şehir içi nakliyat hizmetlerimizi size en az yük ve stres yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Artık sizin taşınma sürecini dert etmenize gerek yok. Çünkü Nar Nakliyat sizler için en profesyonel ekipmanları, araçları, ve personeliyle hizmetinizde.

iletişim

İstanbul Bayrampaşa Nakliye İletişim

İstanbul Bayrampaşa kamyonet nakliyat, İstanbul şehirler arası kamyonet, İstanbul şehir içi kamyonet ve benzeri hizmetlerde bulunmaktayız. Araca ihtiyacınız olduğu zaman hemen biz arayarak, sizlerin malzemelerinizi sorunsuz, güvenli ve titizlikle taşıyoruz. Üstelik Nar nakliyat firmamız siz müşterilerimize her bütçeye uygun indirimler sağlıyor. Özellikle yük taşıma işleminde oldukça tecrübeli çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekte gayret ediyoruz Aynı zamanda Nar nakliyat firmamızda sizler için her hacme uygun araçlarımız mevcuttur, altta gördüğünüz iletişim kısmından bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız.

müşteri memnuniyetiMüşteri memnuniyeti 

Nar nakliyat firması olarak bizler her zaman müşteri memnuniyetine dikkat etmekteyiz. Bizler yük taşıma ve eşya taşıma işlemi yapmaktayız. Sayın müşterilerimize bu yaptığımız taşıma işlemlerinde ucuz nakliyat fırsatı da vermekteyiz. Kesinlikle Bayrampaşa nakliyat firması olarak verdiğimiz bu hizmetle müşterilerimizin gönüllerini de almasını biliriz. İşimizi en kabiliyetli bir biçimde yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle ayrıca bir çok memnuniyet toplamaktayız. Bizlerin verdiği bu ucuz nakliyat ve kaliteli nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka iletişim kısmından bizlere ulaşınız.

Müşterilerimizin Gönüllerini Nasıl Kazanmaktayız

Bayrampaşa Nakliye firması olarak hatta bizler için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Ayrıca Nar nakliyat sizlerin gönlünü almak için elimizden geleni yapmaya devam etmekte. Sizleri mutlu etmek için ayrıca bütçenizi düşünüp bütçenize uygun indirim yapma. Hatta bu indirimden hizmet almak istiyorsanız bu linkten(İletişim) bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İlçeler;

Zeytinburnu Nakliyat

Esenyurt Nakliyat

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın