tr

Bayrampaşa Nakliyat

28.02.2021
31

BAYRAMPAŞA NAKLİYAT

Bayrampaşa nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar İstanbul’un Anadolu & Avrupa yakasında şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. İstanbul ilinden şehir içi nakliye firmamız İstanbul’un diğer tüm ilçelerine her çeşit araç çeşitleri sunmaktadır. Bayrampaşa ilçesinde birçok nakliyat firması ve nakliyeciler bulunmaktadır. Bu nakliye şirketleri ve nakliyeciler arasında tercih edilmeyecek birçok kalitesiz ve komisyoncu firmalar bulunmaktadır.

Sizlerde bu firmaların tuzağına düşmeyin. Kaliteli, profesyonel ve titiz ekip çalışması yapmaktayız. Ekonomik ve yıllardır bu işi meslek edinmiş olan Bayrampaşa nakliyat firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmakta. Filosunu gün geçtikçe yenilemektedir. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için tecrübeli ve son model teknolojik nakliye araçlarımız ile yeni nesil taşımacılığı sizlere sunmaktayız.

Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa evden eve nakliyat firmamız 2004 yılında resmi olarak kurulmuştur. Öncesinde nakliyat sektöründe uzun yıllar çalışan firma kurucumuz, nakliye mesleğinde uzmanlaştı. Tecrübesine, ön görüsüne güvenerek firmayı kurdu.

Bayrampaşa evden eve nakliyat şirketi kurulduğu ilk gün, firmanın resmi logolu araçları ve firma bünyesinde kadrolu meslektaşlar ile hizmete başladı. Kurumsal sorumluluğunu resmi olarak sözleşme ile fiili olarak hizmet verdi

Önce kendi içinde aleniyete, hakka ve hukuka dayalı profesyonel Bayrampaşa evden eve taşımacılık firması oluşturdu. Amaç şuydu; personel firmayı, firma personeli temsil etsin. Nedeni siz asla ne firma karşısında ne de personel karşısında sorun yaşamayasınız.

Bir çok nakliyat firması, “personel hatası” diyerek hatalarından kurtulmaya, sorumluluk almaktan kaçmaya çalışır. Personel hatası da firmanın hatasıdır, personel firma adına orada çalışmakta, hizmet vermektedir.

Nakliye hizmeti kusurlarına, “personel hatası” demek hem personeli aşağılamak hem de sizin ile alay etmektir. Çünkü siz, personel ile değil firma ile anlaşıyorsunuz. Personel de nakliyat firmasının dediğini yapmakla meşgul. Önce kurumsal nitelik, profesyonel kabiliyet elbette sorumluluğuna sahip çıkmak meslek ve insan etiği gereğidir.

evden eve nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Anadolu & Avrupa yakası şehir içi ilçeler & semtleri arasında nakliyat işlerinizi en uygun fiyat teklifi, profesyonel & kaliteden asla vazgeçmeyen, müşterilerinin talep & isteklerine değer veren, uzman ekibiyle sizlere İstanbul bölgesinde şehir içi nakliye hizmetini sürdüren Bayrampaşa nakliyat indirimden kaçınmıyor.

Ev, büro yada iş yeri tipinde yapılması gereken bütün şehir içi taşımacılık işleriniz personellerimiz yardımıyla garantili & hızlı çözümler ayrıcalığıyla sunuluyor. Ayrıca aynı vakitte gereksinim duyduğunuz Şehir içi taşıma işleriniz pazar şartlarına ideal ücretler ile verilmekte. Genellikle son vakitlerde ülkece hayat sürdüğümüz ekonomik sıkıntılardan dolayı indirimler sunuyoruz.

İstanbul genelinde bir bölgeden başka bir bölgeye gitmesi gereken malzeme, yük veyahut ev eşyaların nakliyesinde rahatlıkla çözümsel neticelerle karşılaşacak uygun fiyatlarla şehir içi nakliyat firmamızdan destek alacaksınız.

Hizmet verdiğimiz bir diğer ilçe:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın