tr

Bayrampaşa İkea Nakliyat

09.07.2019
299

BAYRAMPAŞA İKEA NAKLİYAT

Nar nakliyat firmamız kuruluşundan bugüne siz değerli müşterilerimize Bayrampaşa ikea da en iyi hizmeti sunmaktadır ve devamda etmektedir. Firmamız Bayrampaşa ikea nakliyat işini yıllarca yaptığı için oldukça kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamaktadır. Ayrıca çoğu müşterinin de aradığı şeyde güven ve kaliteli hizmetidir. Bizde siz değerli müşterilerimiz için Bayrampaşa ikea taşımacılık da elimizden geldiği kadar çabalıyoruz. Ve en güvenli firmalar arasında yer alıyoruz. Sizleri yormadan kolayca işimizi bitiriyoruz. Sizde Bayrampaşa ikea nakliye hizmetini en güzel şekilde istiyorsanız bizleri tercih etmeniz makbuldur. 

 

bayrampaşa ikea nakliyat

Şehir İçi Nakliyat 


Şehir içi nakliyat konusunda profesyonel olan firmamız en iyi hizmeti vermektedir. Ayrıca karşılıklı güven esas olmak şartı ile nakliyat alanındaki titiz ve prensipli nakliye çalışmalarımız.  Her zaman birlikte Türkiye’de lider nakliye firmasıyız. Bu nedenle Tüm Türkiye’nin 81 ilinde şubeleriyle Nar nakliyat olarak nakliye sektörünü yakından takip ediyoruz. Çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri güncel olarak firma envanterimize eklemeye çalışıyoruz. Buna rağmen örneğin daha çok kaliteli paketleme malzemesi, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye vinçler gibi. Evden eve nakliyat denince aklınıza sadece bir kaç taşıyıcı eleman ve kamyon gelmesin.

Evden eve nakliye planlı çalışma sistemi gerektiren daha uzman daha hızlı ve daha tecrübeli bir şekilde taşınma biçimidir. Türkiye’nin tüm şehirlerinde şehir içi nakliye lazım olduğundan Nar nakliyat şirketimiz tüm illerdeki şubeleriyle ilçelere hakimdir. Ve işini dürüstlük ve doğruluk üzerine yapmaya çalışmaktadır. Herkes giriş kat dan giriş kata taşısaydı eskiden olduğu gibi nakliyecilik olmazdı. Artık yıl 2021, yüksek katlar, dar merdiven yapıları, bazı sokak ve caddelerin çok yoğun olduğundan. Hatta merkezler haline dönüşmesi gibi etkenler evden eve nakliyat diye kocaman sektör haline gelmiştir. Hatta İstanbul şehir içi nakliyat için büyük yatırımlar yapılmış ve birçok firma asansörlü nakliye vinci almış ve sektör İstanbul da iyice büyümüş ve kurumsallaşmıştır. Son olarak sizde İstanbul da şehir içi nakliye hizmet için tecrübeli kurumsal ve asansörlü nakliye vinçi olan bir taşıma ve nakliyat şirketi arıyorsanız Nar nakliyat sizin için yeterlidir.

Mobilya Taşımacılığı

Bayrampaşa ikea nakliyat firmalarında oldukça etkili bir role sahip olan nar nakliyat şirketimiz. Hatta uzun yıllar eğitim görmüş tecrübeli ve güler yüzlü kadromuz ayrıca bütün taşımacılık hizmetlerimiz sigortalıdır. Sigortalı taşımacılık işlemlerin de büyük ya da küçük eşyalarınız fark etmez herhangi bir olasılıkla kötü durumunda sigortamız devreye girmektedir. Bu hizmetimiz ve işi yıllara verem marangozumuz ile mobilya taşımacılığı işlemini en kısa vakitte, sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktayız. Nar nakliyat olarak ilk önce eşyalarınızı tizi bir şekilde kolileyip, kaliteli malzemelerimiz ile paketlenmesi yapılır. Son olarak tecrübeli marangozumuz dolapların sökümünü gerçekleştir. Sonrasında eşyalarınız vermiş olduğunuz adrese güvenli ve sigortalı olarak nakliyesi gerçekleştirmekteyiz. Bir çok firmanın mobilya taşımacılığını gerçekleştiren nar nakliyat, her türlü mobilya taşımacılığını da yapmaktadır. Bir ofis, büro ve benzeri bir çalışmanızda her zaman yanınızda olan nar nakliyat firmamız, istediğiniz araçlarla size hizmet sunmaktadır. Mobilya nakliyesi mağazalardan aldığınız mobilya veya ahşap gibi parçalardan oluşan mobilyalarınız için nakliye hizmeti sunmaktayız.

mobilya taşımacılığı

 

Ambalajlama ve Paketleme

Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı konusunda en önemli konulardan biri de kuşkusuz paketleme işlemleridir. Kaliteli ve doğru bir ambalaj seçimi eşyaların kusursuz bir şekilde taşınarak. Her türlü araçlara yüklenmesi noktasında büyük bir önem arz etmektedir. Bu sayede eşyalar en ufak bir hasar yaşamadan ve güvenli şekilde yeni adreslerine ulaşır.

Firmamız bünyesinde her çeşit ambalaj yeterli bir şekilde bulunmaktadır. Tüm eşyalar için bu alanda profesyonel ekipler sayesinde kaliteli bir taşınma imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca evden eve nakliyat hizmetlerinde paketleme konusunda hangi tür koli çeşidi yine hangi tür bir eşyada kullanılması gerekir ya da ne tür bir bantlama yöntemi ile işlem yapılmalı bilinmesi gerekir.

Üstelik yüksek kalitedeki tutması sağlam olan naylon balonlu naylon çeşitleri ya da ambalaj poşetler. Oluklu mukavva koli çeşitleri ve özel tasarım dolgu malzemeleri gibi daha birçok farklı eşya sarma malzemeleri firmamız. Her zaman bünyesinde titiz bir şekilde kullanılmaktadır. Elbette tüm bu paketleme işlemini eksiksiz olarak yapabilmek için de bu alanda yıllar içinde büyük bir tecrübe edinmelidir. Profesyonel çalışanlar ile yapılması son derece önemlidir.

Poşet ve kâğıt çeşitleri üzerinde durulması gereken en gerekli eşya sarma ürünleridir. Keslinlikle firmamız bünyesinde en kaliteli çeşitleri depolarda stoklanmış halde beklemektedir. Özellikle bazı müşteriler fiyatta düşme durumunu hesaba katarak eşyalarını kendileri sarmak ister. Ancak bu alanda pek fazla bir bilgi sahibi olmadıklarından dolayı da yanlış bir paketleme sistemi nedeni ile oluşacak her hangi bir hasar çok daha büyük maddi durumlara neden olabilmektedir.

 

Evden eve nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetinde en önemli hizmet alanları arasında kendini göstermeyi başarmış olan ofis taşımacılığı firmamızı. Ayrıca tercih eden pek çok kişinin yararlandıkları hizmet alanları arasındadır. Güvenli, hasarsız ve zamanında çalışma anlayışı ile hareket eden Nar nakliyat firmamız sizlere ayrıcalıklı hizmet koşullarını sunmaktan çekinmemektedir. Müşteri memnuniyeti kazanmış bir firma olmamızdan dolayı son derece yoğun çalıştığımızı bilmeli; bu nedenle ofis yer değiştirme işleminizi gerçekleştirmeden günler öncesinde randevu talebinizi oluşturmalısınız. Müşteri potansiyelindeki yoğunluk sebebi tecrübeli eleman kadrosu ekonomik taşıma hizmet sunumu kaynaklı gerçekleşmektedir. Ofis eşyalarınızı A’dan Z’ye en iyi şekilde paketleyip ambalajlayarak yerli yerine yerleştiren firmamız. Dağınıklığa müsaade etmeyen yerleştirme anlayışı ile sizlerde beklentileri tam manası ile giderebilmektedir.

Kesintisiz gelişim anlayışı sektöründe kendini kanıtlama çabası içine girmiş olan İstanbul nakliyat firmamız. Her evinizin yanında ofisinizi taşıma ayrıcalıklı hizmetlerinden de faydalanma imkanı edinebileceksiniz. Birçok nakliye firması ile bire bir rekabet haline gelen müşteri beklentilerini müşteri portföyleri ve güvenilir hizmet beklentisi garantisi ile ayaklara kadar sunan İstanbul Nar nakliyat firmamız https://www.istanbulnarnakliyat.com/ sitesine gerçekleştireceğiniz tek tık ile karşınızda yer alabilecektir. Yeniliklere açık, insanlara değer veren bir anlayış ile hareket eden evden eve nakliyat firmamız. Ülke çapında değer katıcı ayrıntıları ile beğenilen bir firma olma yolunda ilerleme kaydetmektedir.

Uygun Nakliye Ücreti

Bayrampaşa ikea da bir yönden bütün mağazalardan parsiyel nakliyesi yapmaktayız. Kesinlikle Şirketimiz nar nakliyat genel konumumuza da yakın olmaktadır. Bu nedenle ile hızlı bir şekilde taşımacılık hizmeti verebilmekteyiz. Bayrampaşa ikea nakliyat şubesi taşımacılık işlemi için arayarak talepte bulunabilirsiniz. İsterseniz aldığınız eşyanın montaj ve kurulumunu da tecrübeli marangozumuz yapmaktadır. Sizlere her keseye uygun fiyatlarımız ile gelmekteyiz. Bayrampaşa ikea nakliye talebi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Diğer İlçelerimiz; 

Kadıköy Nakliyat

 

Diğer Şirketimiz: Varlılar Nakliyat

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Murat Göker dedi ki:

    Iyi calişma

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın