tr

Bakırköy Nakliyat

09.07.2019
43

BAKIRKÖY NAKLİYAT

Bakırköy nakliyat da evinizi taşımak mi istiyorsunuz ? veya bir eşyanızı mı ? o zaman çok doğru yerdesiniz Nar nakliyat firması sizler için çalışmaktadır.7/24 hizmetinizdeyiz. Her an her yerde bulunmaktayız ve sizin memnuniyetinizi kazanmak için elimizden geldiği kadar çabalıyoruz. Bakırköy de bizler işimizi sizlere en iyi sunmak için çaba göstermekteyiz. Hatta Nar nakliyat firması %100 güvenli ve kaliteli firmadır. Ayrıca Bakırköy nakliyat ve çevresinde sunduğumuz güvenilir hizmet ve taşımacılık  işi ile evinizi  adresinden güvenli ve kaliteli bir çalışma yürüterek personellerimiz tarafından ustaca bir şekilde istediğiniz konuma ulaştırıyoruz. Üstelik yaptığımız bütün nakliyat hizmetleri sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.  Yaptığımız tüm nakliye işlerinin profesyonelce yapıldığına dair bize güvenmenizi temenni etmekteyiz. Nar nakliyat firması her zaman müşterilerini düşünerek bütçeye uygun bir biçimde uygun fiyat vermektedir.

bakırköy nakliyat


AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

 Bakırköy nakliyat firmamız ambalajlama ve paketlemeyi itinayla yapmaktadır. Eşyaların kırılıp, dökülmemesi için kaliteli malzemeler kullanılarak ambalajlanıp ve paketlenip istediğiniz konuma getirilmektedir. Eşyalarınız aracımıza itinayla taşınmaktadır. Taşınma esnasında eşya iyice kontrol edilmektedir. Bu nedenle kırık dökük olmaması için titiz bir çalışma yürütülmektedir. Eşyalarınızı en kaliteli ve marka eşyalar kullanılmaktadır. Özellikle her ne olursa olsun eşyalarınıza gelecek zarar sigortamız tarafından karşılanmaktadır. Sizler bizlerin eşyalarınızı en güvenli bir şekilde istediğiniz konuma getireceğimize güvenmenizi istemekteyiz. Personellerimiz çok profesyonel bir şekilde çalışma yürütmektedir. 

 

bakırköy nakliyat

OFİS TAŞIMACILIĞI

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere vermiş olduğumuz ofis taşımacılığı en üst seviyede yaparak sizlerin memnuniyetinizi kazanmaya çalışacağız. 2004 yılından bu yana bu işi titizlikle yapmaktayız. Eşyalarınız profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınız teslim olduğunda kesinlikle bir kırılmaya ve ya çizilmeye rastlamayacağınıza eminiz bizlere güvenmeniz yeterlidir. Çünkü ofis taşımacılığında eşyalarınız en güvenli bir şekilde kaliteli malzemelerle taşınmaktadır. İstediğiniz konuma titiz ve eşyalarınızın en sağlam bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

NAKLİYAT FİYATLARI

Bakırköy  nakliyat firmamız sizler için sizlerin bütçenize uygun indirim yapmaktadır. Durumunuz iyi veya kötü olur Nar nakliyat firmamız sizi düşünmektedir. Ayrıca firmamız sizlerin bütçelerinize uygun fiyat vererek sizlere kolaylık sağlayıp sizleri mutlu etmeye çalışmaktadır. Son olarak eğer sizde bu indirimden isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Değerli müşterilerimiz her şeyi sizler için yapmaktayız.

Diğer Firmamız : Varlılar Nakliyat 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın