tr

Ambar Nakliyat

Anasayfa » Ambar Nakliyat

ambar nakliyat

AMBAR NAKLİYAT

Nar ambar nakliyat firmamız sektörlerine getirdiği yüksek standartlardadır. Silivri Nar nakliyat yeniliklere açık ve tüm Ambar nakliyat hizmeti her zaman vermekte. Ambar nakliye firmamız şehir içi ve şehirler arası hizmeti vermekteyiz. Vermeye de devam ediyoruz. Aynı zamanda parça yükünüz veya parsiyel eşyanız varsa veya ağır yük taşıtmak istiyorsanız Nar ambar siz değerli müşterilerimize indirimli hizmet vermektedir. Ambar taşımacılık işinde oldukça gelişmiş firmamız her müşterisine indirimli hizmet vermektedir. Bizler işimizi hem güvenli hem kaliteli yapmaktayız. Bunun yanında kazandığımız şeylerden en önemlisi İstanbul da bir çok yerde tercih edilmemizdir. Ayrıca sizlerin bizleri tercih etmesi demek bizlerin daha da çok olanağa açıklık getirmemizdir. Sizlerde firmamızdan indirimli ve uygun fiyatın yanında işini gerçekten de kaliteli yapmış olduğumuz hizmetten yararlanın.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakası bölgesinden taşınması gereken ürünleriniz için İstanbul ambar Nakliyat olarak sorunsuz ve profesyonel şekilde adresine teslim ediyoruz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki büyük şube olarak kurulmuş olan Nar nakliyat ambarı firmamız 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz ambar taşımacılık hizmetiyle müşteri memnuniyetini zirvede tutmaktayız. Her şeyden en önemlisi firmamız için müşteri memnuniyetidir. İstanbul Ambar firmaları aralarında çalışma disiplini ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgiyle birlikte ambar Firmaları arasında marka haline geldik.

Ambarlı limanı nakliyatAmbar Nakliyat Sırasında Ne Yapmaktayız?

Ambar hizmeti için sürede aklınızda bir sorudur. Bu süre çıkış ve varış mesafesine göre değişmektedir. Bu sürede kilometrede göz önüne alınarak hesaplanmaktadır. Eşyaların teslim edileceği il yada ilçe, merkeze uzak yada yakın olma durumu, eşyaların gideceği ile iş yoğunluğunda önemli etkenler arasındadır. Haftalık dağıtım planı yapılır. Bu plan çerçevesinde teslimatlar gerçekleşir. Teslim süresini öğrenmek için yapmanız gereken bizden bilgi alırken eşyaların gideceği ile göre sorup öğrenebilirsiniz. Şuan il veya ilçe bilinmediği için net bir teslim süresi belirtmek zordur. Ama şunu söylebilirim  ki en kısa sürede alıcıya teslim etmek bizim işimiz. Her konuda en önemlisi teslim süresi konusunda içiniz rahat olsun. Ayrıca işinde uzman olan ve işini meslek edinmiş ekibimiz ile aradığınız güven ve huzuru bulmanız için buradayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimizdir. Bizde söz ağızdan bir kere çıkar. Söylediğimiz saatte gelip söylediğimiz saatte eşyalarınızı teslim ederiz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller;

İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul Çorlu Nakliyat

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın