tr

Ambalajlama Ve Paketleme

Anasayfa » Ambalajlama Ve Paketleme

AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

Nar nakliyat uzun yıllar verdiği profesyonel ambalajlama ve paketleme işlemlerin de yansıtarak müşterilerini memnun etmektedir. Streç, kraft, ip, iz bırakmayan bant, koli, battaniye, köpüklü karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanan nar nakliyat firması, eşyaların başına herhangi bir olumsuzluğun gelmesine de engel olmaktadır. Cam eşyaları dahi başına herhangi bir zarar gelmeden taşıyabilen firma, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kaliteli hizmet sunmakta. Sizlerde taşımayı düşünmekteyseniz fakat “eşyalarımın başına bir şey gelir mi?” diye endişesi ile müşterilerimiz düşünmekteyse, nar nakliyatın güvenli hizmetinden yararlanabilirsiniz..

 

Ambalajlama Sırasında Ne Yapılmaktadır?

Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için yapılan ambalajlama işlemleri, taşımacılığın en önemli adımlarından biridir. Bu işlem eğer düzgün bir biçimde gerçekleştirilmezse, eşyalarında zarar görmesi çok olağan bir durumdur. Kullandığı kaliteli malzemelere eşyaların türüne göre farklı paketleme hizmeti sağlayan nar nakliyat bu sayede tüm taşımacılık  hizmetinin basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde belirlenmiş konuma aktarılmasını en çok sağlayan paketleme işlemleri kraft, havalı naylon, battaniye, koli ve gibi malzemelerle yapılmaktadır. Sizler firmamızın eşsiz hizmetinden mutlu bir şekilde hizmet almak için bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

ambalajlama ve paketleme

Paketleme İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir ?

Ambalajlama işlemleri eşyaların türüne göre malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.. Evden eve nakliyatın en önemli adımlarından birisi olan ambalajlama, tüm eşyaların dış darbelerden korunabilmesi için elzem olan ihtiyaçlardan birisi olarak kabul edilir. Taşınması planlanan tüm eşyalar öncelik ekspertsiz eşliğinde incelenmektedir. Buna göre bir rapor düzenlenmekte. Bu rapora göre eşyalar için kullanılan olan ambalajlarda belirlenmektedir. İstediğiniz konuma gidecek olan eşyaların boyutuna ve türüne göre seçilmekte olan ambalajlar dikkatli seçilmektedir. Örneğin cam yada kristal eşyalarda, elektronik eşyalar daha hassas olduğundan daha farklı malzemeler kullanıp paketlenmektedir. Mobilyalar marangozlar eşliğinde sökülerek daha sonra köpüklü malzemeler kullanılmakta. Bu malzeme ile mobilyaların zarar görmesi ve ezilmesini engeller. Kırışmaması ve buruşmaması için gereken her şeyi yapmaktadır. Ayrıca firmamız asla kötü veya kalitesiz malzeme kullanmamaktayız. Her zaman en kaliteli malzemelerimizi yanımızda bulundurmaktan kaçınmayız.

Diğer Firmamız: Varlılar Nakliyat

Whatsapp
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Nar Nakliyat - Ziya VARLI
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın